Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Két hét múlva randim lesz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hét múlva randim lesz egy vak sráccal. Tanácsok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és az interneten megismerkedtem egy 18 éves vak fiúval. Nagyon megfogott az ő különös világa, nem ismerek embert, aki ilyen színesen látja a világot, pedig a szeme aztán nem működik. Az érzelmeit is úgy vázolja, hogy hihetetlen. No de rátérek a lényegre. visszafogottabb típus vagyok, nem túl kezdeményező.

Egy ilyen randin viszont másabb a szerepem. Ugyanis a körülöttünk történő dolgokat közölnöm kell vele, segíteni neki. Még sosem voltam hasonló helyzetben így nem tudom hogyan kezelném élesben.

Valahol elég felelősségteljes.

Vannak kérdőjelek, például hogyan köszöntsem, hogy ne ijedjen meg.

Emellett szeretnék neki emlékezetes találkozót adni. Még soha nem volt randin, és a legtöbb lánynak az egészsége miatt nem is kelti fel a figyelmét.


2016. dec. 26. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Most nagyon tisztellek emiatt.😐👏

És szerintem rákérdezhetsz ha úgyis jó kapcsolatban vagytok h mások h szoktak neki köszönni. Csak légy vele is természetes.

Mégegyszer tiszteletem.

2016. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

"interneten megismerkedtem egy 18 éves vak fiúval"

Aha mesélj még, és honnan tudta a srác, hogy melyik oldalra regéljen vagy hogy kinek írjon üzenetet, ha nem is látja -_-

Ha pedig gyengén látó az nem egyenlő a vakkal, de szerintem te csak unatkozól és kitaláltad ezt az egészet, habér remélem nem így van...

17f

2016. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
De ha vak hogy látta mit ír kinek ír hol ír neki mit írtak stb?
2016. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Vannak programok meg emberek akik felolvassák az írást ami a képernyőn látható de elég valószínűtlennek tartom hogy egy vak ember interneten ismerkedjen :P
2016. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Felolvasóprogram? Esetleg?

Nem értem, mi ebben a nehézség. Teljesen vak. A vakoknak pedig rendszerint nem okoz gondot a számítógép használata.

Egy kis idő után rátértünk a telefonos beszélgetésekre, az mégis személyesebb.

2016. dec. 26. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Lehet hát..van vakbillentyű is emberek.

Ráadasul ugye erre mondják hogy vak tyúk is talál szemet!

De láttam én már igazi szem helyén üveggolyót is!

Egy öreg halász volt valahol az Adrián, egy polip kimarta neki😕

Sajnáltam is.

Na sok sikert hozzá!

2016. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6os

Randira miket tervezel?

Vagy erre kell tanács?

Nem tudom mit adhatnék nincs tapasztalatom

2016. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
60%

szerintem viccelődj vele..

pl hogy nézd, ja várjál mégse :D :D

2016. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
meg a láttad ezt a filmet? szoktál olvasni? kérdések gyakoribb használatát ajánlom
2016. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam több vak ember előadásán, ők azt mutatták hogy köszonéskor, ha kezet akarunk nyújtani csettintsünk úgy hogy már nyújtjuk a kezünk, randin gondolom nem így szeretnèl köszönni, de a csettintésekkel sokat segíthetsz neki. Egyébként ha barátságosan megfogod az alkarját úgy is venni fogja a lapot.
2016. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!