Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lányok! Tanácsok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Tanácsok, vélemények kellenének evvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Röviden: egy termal fürdőben szeretnék "csajozni" ,lányokkal ismerkedni. Mivel egy felkapott helyre megyünk, remélem sok lesz a velem egykorú (14) éves lány..

Nők balvanyai, csajozos macsok! Ti mit mondanáktok persze szemezes stb után?

Belevalo bomba lányok! Veletek hogyan lehetne "kommunikálni":"D pls ne írjátok hogy úgy mintha havert szereznel,mert ez más :D

Am bocsi a fura kerdesert, csak be vok zsongva :D


2016. nov. 5. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Termál fürdőben csajozni 14 éves kisfiúként. Hát ez elég nagy marhaság, már nemazért :D


Legtöbben családdal mennek, úgyhogy esélyed nem lesz kb egyedülálló 14 éves lányokat megismerni, mert ott lesz az apjuk... aki ránézéssel összecsomagol, ha zaklatod a kislányukat.


Szerintem esélytelen... főleg ha azt hiszed ez úgy működik, hogy gyakorikérdéséken majd kitanítanak csajozásból :D

2016. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Vagyis az már régen rossz, ha ezt meg kell kérdezned itt :D fürödj egy jót, áztasd ki a hátsódat aztán ennyi. Főleg ha nem akarsz egykét sallert aputól meg a bátyjuktól :D
2016. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmi értelme ott csajozni. 14 éves lányok valószínűleg nem egyedül járnak fürdőzgetni úgy meg gondolom hogy ott az egész nem akarsz odamenni (remélem. )
2016. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Akkor hol a fészkes fenébe lehet?:)

Mert suli , edzésen csak kritikán aluli, csúnya,buta lányok vannak és kevés a választék :D.. A tippeket előre várom kedves "nagyfiuk és nagylanyok"

2016. nov. 5. 16:35
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Én 14 évesen ha jól emlékszem Diablo 1-eztem, de az nem ma volt :D


A korosztályombeli 14 éves "bomba nőknek"... de még a gázabbaknak is mindig idősebb 16-18 éves pasijaik voltak. Első barátnőm 18 évesen volt, egy sulis rednezvényen ismertem meg, elhívtam és volt barátnőm. Onnantól rendszeresen összejött valami csaj ismerősi körből, házibulikról, koncertekről stb.


... de azt nem hiszem el, hogy az iskoládban csak csúnya és buta lányok vannak. Egyébként lehet neten egyszerűbb lenne ráírni valami csajra és úgy. Keress hasonló érdeklődésű csajokat...

Pl edzésen kívül mi érdekel?

2016. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Már nem azért, de egy csöppet egoista vagy :D
2016. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat igazabol ha meglátsz az utcán egy lányt, aki szimpi, akár követheted is (persze tavolrol es nem feltunoen). Ha lehet egy tippem, akkor épp haza megy , es egy buszmegallo felé tart... Az a lecyeg h barholblehet ismerredni, ha normális a lány, nem pedig félrészeg rib..i. Ha érdekelnek a könyvek akkor könyvtárba, ha a szamitogepes jatekok, akkor a jatekboltba, ha az edzés, akkor abba a boltba, akit ott talalsz, annak olyan teren dasonlo erdeklodesi kore van mint neked, es a tema is adott, hogy megszolisd (pl szia te mar olvastad ezt a könyvet? Es hogy tetszett?)... A hely nem számít csak a lány, ugyhogy ne felj a buszmegalloban megkerdezni a csajt h nem e tud adni 50 Ft-t mert pont annyi hianyzik...aztan meg leulni melle, es dumalni vele
2016. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

"nem e tud adni 50 Ft-t mert pont annyi hianyzik...aztan meg leulni melle, es dumalni vele"


Nem tud-e...


Jézusom egy kéregetős cigó csöves dologgal akarsz csajozni? :Dd szegénynek ne adj már ilyen barom tanácsot...

2016. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

1: elnézést a rossz helyesírásomért, nincs mentségem rá.

2: ha a ruhája és alapjába véve a kinézete nem csöves, akkor nyilván nem hiszi róla hogy csöves, az pedig hogy cigány-e, azt had ne mondjam már, hogy nem a pénzügyi helyzete határozza meg... Ha pedig olyan sztereotípiákban utazol, hogy aki 50 Ft-t kér egy másik embertől, az 'csóró cigány' akkor elnézésedet kérem, hogy beleszóltam... Amugy meg ertsd meg azt amit igazabol akartam irni, hogy ismerkedni bárhol lehet... Nyilván ilyen helyzetben az a normális, hogy meghívod egy kávéra, hogy törleszthesd az adósságod... De az előző üzenetemmel csak azt probaltam erzekeltetni, hogy a helyzet adja magát a legtöbbször, nem kell keresni

2016. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Értem amit mondasz... DE! Azt is figyelembe kell venni, hogy az utcán sétáló, bevásárló, olvasgató lányok nem azért vannak az utcán, hogy pasizzanak. Legtöbbször zaklatásnak fogják venni ha így próbál közeledni valaki hozzájuk.


Ez egy szint. Ehhez a szinthez marha nagy önbizalom kell, és nem árt jó kiállású férfinak lenni hozzá. Szerintem nem így kell elkezdeni a csakozást egy kezdőnek.


Akkor inkább Tinderezzen, vagy bulikon, szórakozóhelyen ismerkedjen. Oké azzal egyetértek, hogyha vannak olyan szituációk hétköznapi helyzetekben, amiket fordítani lehet csajozásra.


Csak azért volt rossz példa az 50 ft, mert manapság Bp-n főleg iszonyúan oda kell figyelni, mert mindenki le akarja húzni az embert. Én eleve offenzívnak veszem, ha valaki idegen pénzt kér az utcán, vagy egyáltalán megszólít és nem japá turista. A lányoknak mégjobban kell vigyázni, és általában arra tanítják.őket, hogy ne álljanak szóba senkivel. Főleg a 14 évesek.

2016. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!