Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha (szerintem) nem sikerult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha (szerintem) nem sikerult tul jol az elso randi, miert erdeklodik most is?

Figyelt kérdés

Ma talalkoztam egy sraccal, akivel igazabol maximum ket napot beszeltem, es mondta hogy inkabb talalkozzunk. Ma kerult erre sor, es nagyjabol harom orat voltunk egyutt. Folyton beszeltunk es nem volt kinos csend, de ugy ereztem, nem igazan erdekli amit mondok es nem tulsagosan elvezi. Ugy alltam hozza, hogy irni se fog.

Ennek ellenere, irta hogy orult, hogy talalkoztunk es most facebookon speciel eszmeletlenul figyelmes es erdeklodo.

Erti ezt valaki?

Mellesleg egy viszonylag nepszeru sracrol van szo)

17/L (en), 20/F


2017. jan. 2. 23:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat, felreirtam: *ket napot beszeltunk
2017. jan. 2. 23:19
 2/4 anonim válasza:

Miért érezted úgy, hogy nem érdekli? Milyen jel utalt erre?

Fejtsd ki és többet segíthetek! :)

2017. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
El-el nezegetett, es altalaban ha mondtam valamit nem kerdezett vissza, nem erdeklodott, hanem mondta az ehhez kapcsolodo o tapasztalatat/tortenetet. Nem kerdezett konkretan semmit, csak dumalt, foleg magarol :(
2017. jan. 3. 00:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy írásban kommunikatívabb mint személyesen
2017. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!