Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gyors segítség kellene. Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors segítség kellene. Mi legyen a 2. randin?

Figyelt kérdés
Hali! Ma lesz a 2. randink a lánnyal. És nem tudom mit kell tenni. Igen mert az elsőnél puszi puszi. De a másodiknál csók l? Kell vinnem valamit? 17/L 17/F (én vagyok a fiú)

2016. dec. 31. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelező vinned, de ha viszel biztos örülni fog neki. Hogy csók lesz-e azt meg majd a helyzet adja. Erezni fogod,hogy viszonyul hozzad.
2016. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vigyél neki egy csokor virágot, hadd lássa, hogy milyen figyelmes vagy. Mikor taliztok, öleld meg. Adj neki puszit.

Nem feltétlenül kell csók a második randin. De persze lehet. Kezdj felé egyszer csak közelíteni, majd figyeld a lány reakcióját. Akkor majd meglátod, hogy a csaj is kész van-e rá.

2016. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát de hogyan hozza a helyzet?
2016. dec. 31. 12:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem sietném el a dolgot. Én tipikusan utálom, ha valaki ennyire elsieti a kapcsolat fázisáit. Szerintem várj egy kicsit, amíg teljesen odáig nem vagy érte, ls fordítva. Kicsit ismerd még meg jobban.
2016. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha fontos legjobb barátok voltunk/ vagyunk
2016. dec. 31. 12:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha látod h akarja ő is csak nyugodtan csókold meg. Látszik pl abból h h néz rád,meg mennyit mosolyog. Én általában a szememmel jelzek. Figyeld a gesztusait.
2016. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha késztetést érzel rá, nyugodtan megpróbálhatod megcsókolni. Van, aki már az első randin megpróbálkozik vele.
2016. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket. Nagyon jófejek vagytok
2016. dec. 31. 12:39
 9/11 A kérdező kommentje:
De mêg jöhetnek;)
2016. dec. 31. 12:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem par napja volt masodik randim ma lesz a harmadik(mondjuk ez nem randi csak közösen bulizunk) nekem mar az elsőn is hozott ajándékot ott volt puszi most a másodikon megfogta a kezem,elkoszonesnel pedig elkezdte puszilni a nyakam de nem engedtem neki tobbet mert szerintem nem tartottunk ott.Viszont ma az alkohol hatása miatt es az miatt hogy mar ra vagyok kattanva szerintem meg lesz.😂

Sok sikert nektek😏 🍷

2016. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!