Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ma találkoztam egy fiúval a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkoztam egy fiúval a buszon. Nagyon megtetszett és közbe kedvesen átadta nekem a helyét. A többi lennt! Hogy érheném el hogy rámírjon?

Figyelt kérdés
Bejelöltem facebook on, visszajelölt és likeoltam egy képét, amit rá 5 percre ki is rakott profilképnek. Hogy tidnám elérni hogy beszélgessünk vagy hogy rámírjon, és hogy megtudjam tetszeke neki?
2017. jan. 4. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szóval ilyen az ismerkedés a facebookon, hát ez csodálatos, megnyomtál 3 gombot meg kb ő is és akkor már minden megvan oldva, mert nem egyszerübb megszólalni és beszélni vele, NEEEM AZ NEM EGYSZERŰBB!!!! FACEBOOK az mindent megold ***************** és különben is *********** meg a ******** szóval nem, nem old meg semmit, fogjad magad, mint az X kilódat oszt álljál elé, ha kell valami, les*arom, hogy te vagy a lány, még mindig jobb, ha megteszed ezt mint hogy itt sírsz és ismeretlen barmok adnak még idiótább tanácsot, hogy NEm elég KÉPÉT LÁLYKOLTAD, meg nem az ő kedvenc képét, vagy hogy nem írtál oda 40 szivet így azt hiszi utálod.
2017. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Például TE írjál rá.. 😓😒 FUCK LOGIC... 👏👏👏
2017. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 StayAwake...Forever ***** válasza:
100%
Miért kellene elérned? Írj már rá istenem, annyira utálom a generációmat.. ott volt a helyzet, miért kellett kihagynod hm? Ennyire ne legyél már életképtelen kérlek, korai még neked ez, hagyd inkább...tanulj amíg határozott leszel és nem ilyen félénk és cselekvésképtelen, mint most.... így semmit nem fogsz elérni kapcsolat téren, idővel úgy is rájössz majd...
2017. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mekkora ribkónak kell ahhoz lenni, hogy valaki átadja a buszon a helyét és te erre benedvesedsz, meg ő életed szerelme? :D
2017. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyen barom emberekkel is ritkán találkozom!
2017. jan. 4. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ritka az olyan, mint te.
2017. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!