Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiu aki nagyon megtets...

Van egy fiu aki nagyon megtetszett, nem ismerem. A múlt hónapba találkoztam vele és folyton csak nézett persze én is néztem. Hamarosan találkozni fogok vele és nagyon szeretném megismerni. Szerintetek mit tegyek hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés
Egy szót se beszéltünk még, zenés is és az alkalom végén megpróbált más dolgot is csinálni, hogy figyeljek rá, és közbe rám figyelt. Köszönöm előre is a segitséget, bővebb információt nem adhatok! És egy közösségben találkoztam vele.

2014. máj. 20. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
sok sikert
2014. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andrea Henrietta ***** válasza:
Szólítsd meg, hívd meg egy italra, vagy kérdezd meg tőle, hogy nem-e hívna meg téged egy ialra, vagy hasonló. Szólítsd meg nyugodtan és kezdjetek el beszélgetni. A többi majd megy magától. Vedd lazán a dolgot, ne agyald túl, mert akkor csak begörcsölsz.
2014. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!