Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lány, , randira? , , hivott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány, , randira? , , hivott vagy csak baráti találka? Meddig mehetek el vajon? Többi lent

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy lány barátom akivel már nagyon régóta ismerjük egymást. Óvodában egy csoportosok voltunk, aztán5-8 osztályban is majd most 9-12 ben is.

Ő három évig eggyütt volt a barátjával és közel fél éve szakitottak. Nemrég el kezdtünk újból beszélgetni, és állandóan hivott meg magához, egyszer kajálni máskor meg hogy nézzek meg valamit, de nem jött össze. Viszont meg hívtam én magamhoz, s mondtam h nézzünk meg egy filmet. Tudni kell h a barátjával sosem feküdt le és még szűz. De velem nagyon össze akarta hozni a találkát. Én nem vagyok az a nagy ,,szexmániás,, legutóbb tán egy éve, hogy voltam valakivel, s nem is erőltetem. Csak ha már otthon leszünk ketten, kiváncsi vagyok , hogy miből tudhatom hogy ő esetleg akar többet. (Igazábol a pettingel is megelégednék) nem vagyok szerelmes a lányba, ő sem belém szerintem. Ő 18 én 19 vagyok. Szóval kiváncsi vagyok , hogy ti mit mondtok erről az egészről, és hogy hogyan közeledhetnék diszkréten felé ?

Értelmes válaszokat előre köszönöm



2017. jan. 6. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg hogy ő mit csinál. Ha megcsókol, simogat, akkor nyilván többet akar. Ha semmi nem történik, kérdezz rá hogy hirtelen miért kezdett újra "kapcsolatba lépni" veled.
2017. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Csak már olyan kiváncsi vagyok :))
2017. jan. 6. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát Nórikám, először azt tudd meg, hogy a lányokat szereti-e.
2017. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második. Fiú vagyok, csak régebben kamu nevet adtam meg, aztán így maradt :)))
2017. jan. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!