Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok ha valaki így próbálna beszélgetést indítani?

Figyelt kérdés
A minap olvastam egy tippet, hogy lányokkal egy érdekes ismerkedési módszer lehet, ha kimegyek esőben és esernyővel odamegyek egy lányhoz, akinél nincs. Ez jól hangzik, viszont nem tudom milyen választ kapnék rá. Ti hogyan reagálnátok?

#beszélgetés #eső #ismerkedés #megtörni a jeget
2017. jan. 7. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy régi módszer, de bevallom nekem tetszene és szívesen szóba állnék egy ilyen sráccal :)
2017. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom úgy érted, hogy egy esernyő alá állnánk (gondolom te se akarsz ázni..) maga a gesztus nagyon kedves, de engem mondjuk személyszerint zavarna, ha egy vadidegen srác belépne a személyesterembe, szerintem ez inkább olyan lányoknál működhet, akiket ismersz és jóba vagy velük.

17/l

2017. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja a 2.-al értek egyet. Lehet egy kicsit meg is ijednék,hogy valaki lerohant. Főleg egy idegen. Honnan tudjam ,hogy nincs-e hátsó szándéka.
2017. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jól nézel ki, és elég magas vagy, akkor szerintem simán működhet. ha nem, akkor előtte bizonyosodj meg, hogy van valakid aki le fogja tenni neked az óvadékot. :D
2017. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy látom eléggé egyénfüggő, de hát a 190 centi megvan, és nem tartom magam túl rondának :D természetesen nem arra gondoltam hogy beállok melléd és "Hellószia mizu ;)" :P
2017. jan. 7. 21:35
 6/6 Mephisto1 válasza:
10%
Hány éves vagy cula. Hallottad,hogy zsiráfgondozót keresnek az állatkertbe. Konkrétan ha az én lányomnál próbálkoznál így és megijesztenéd kitépném a gerinced. Szép napot :)
2017. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!