Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagálnátok, ha egy ismeretlen kezdeményezne beszélgetést veletek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha facebookon van, akkor én nem oltom le és tiltom le egyből, inkább visszaírok, mert lehet hogy csak ismerkedni akar, ha olyan témára tér, hogy tetszek neki es valamit szeretne tőlem, olyankor visszautasítom, de nem durván, hogy rosszul essen neki.

Ha élőben, olyankor ránézek, megállapítom, hogy kiaz/miaz reszeg, jozan, hulye, ha "jó" ember szólt hozzá akkor ugyanúgy visszaszólok es beszélek vele. ha "rossz" ember akkor elmegyek.

2014. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt már sok ilyenre példa. Ha az illető illedelmesen és normálisan kezdeményezi azt a beszélgetést, akkor én is úgy viszonyulok hozzá, normálisan, kedvesen. Vagy jól elbeszélgetünk és jóban leszünk utána, vagy nem... :)


Ha pedig tahó módjára próbál meg közeledni, azt hárítom...


25N

2014. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Attól függ bejon-e az illető akkor tuti

vagy nem mert félnék

hanem egy görög isten akkor tuti

nem félnek a visszautasitastol

2014. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt már akivel elbeszélgettem pár megállón keresztül buszon, csak akkor ráztam le mikor telefonszámot akart meg találkozóra akart hívni. Volt akinek csak válaszolgattam párat majd minél hamarabb az ablak felé fordultam + fülhallgató a fülbe és reméltem, hogy nem zaklat tovább. Kedvfüggő, de általában ismerkedni nem akarok az illetőkkel.
2014. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lefújnám paprika sprével :D
2014. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!