Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet a hoszú szájrapuszit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a hoszú szájrapuszit csóknak nevezni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Hosszú*


Nem, mert a csók nem attól csók, hogy hosszú. :)

2017. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hanem mitől?
2017. jan. 26. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az már csók valójában (csak nem nyelves)
2017. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nevezhető annak. Mert pl a "szájoncsókolta" nekem az pl rövid időtartamnak tűnik, az például csak egy cupp, de a szájára, szóval szerintem nevezhető a hosszú szájrapuszi csóknak. Nálam már annak számít, csak nekem ez mondjuk fura, mert akkor miért hosszú? Ilyen szájrapuszit, ami hosszú, én még nem is láttam, nem is nagyon tudom elképzelni, nekem ez nem életszerű, de szerintem tekinthető csóknak, csókadásnak, de csókolózásnak, annak viszont még szerintem nem.
2017. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*Na jó, tévedtem, asszem a szájoncsókolta is lehet nyelves. De már nem tudom. Meg pl egyébként érdekesség képpen olyan kifejezés is van, hogy homlokon csókolta. Pl a múzsa, vagy az anya a gyereket.
2017. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, természetesen. Bízom benne, hogy a legtöbb fiatal első csókja még ma is egy hosszú szájrapuszi, és nem egy tízperces nyögdécselős nyelvezés.
2017. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!