Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány aki tetszik de még eddig egyáltalán nem beszéltem vele akkor az túlzás lenne ha egyből elhivnám valahová?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Neem gond..


Már bárkivel elmennek bárhova a lányok, ha érzik a pénz szagát.. :)

2017. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túl korai lenne! Nem menne el egy idegennel sehova szerintem. Előbb beszélgess vele mielőtt elhívnád valahova. Ismerd meg egy kicsit
2017. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire idegen. Ha pl osztályon/évfolyamon belül nem beszéltetek, szerintem lazán beleegyezne, ha bejössz neki.
2017. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pénzzel lenne gond :D egyébként igen évfolyamtárs
2017. febr. 1. 19:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én elég visszahuzodonak,csendesnek tűnök a suliban ennek az egyik oka hogy nem nagyon kedvelem az osztalytarsaimat masik pedig hogy kevés olyan barátom van a suliba akivel nagyon jóba vagyok
2017. febr. 1. 19:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg nem is nézek ki valami szépnek
2017. febr. 1. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Rám is ezek igazak. Kivéve, hogy csendes vagyok még engem majdnem egész felső tagozat gúnol.
2017. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!