Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek túlzás, hogy...

Szerintetek túlzás, hogy nálam szóba sem jöhet olyan lány, akinek tetszik a szürke ötven árnyalata?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 19:33
1 2 3
 1/21 CptTomato ***** válasza:
Igen... ez olyan előitélet mintha azt mondanád hogy német lánnyal sosem járnál mert nácik az ősei.
2014. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Durva hát, mert akkor qrvára nem is tudod miről szól.

Ha feminista vagy, akkor értelek, és visszavonom az előzőt. A feministák utálják azt a könyvet.

2014. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok feminista. Egyszerűen irritál, hogy azt a csávót tartják ideálnak, másrészt pedig igénytelen könyv nagyon. nem a témája, hanem maga a történet, a megfogalmazás, minden.
2014. nov. 8. 19:37
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
igen, túlzás, hisz gondolom neked is van valami olyan hóbortod ami a lányoknak nem jön be, attól még ugyan úgy szeretheti egymást két ember... az én párom pl. bolondul az ilyen naruto meséért, engem kiakaszt vele, de attól még szeretem, és azért nem küldeném el. Egyébként meg, nem tud rajongani a könyvbeli pasiért, mert senki sem tudja hogy nézhet ki, csak fantázia..
2014. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Éretlen gondolkodásra vall, hogy egyáltalán ilyesmik alapján állítod fel a mércédet.
2014. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ez azért egyáltalán nem egy "hóbort". Sok minden leszűrhető belőle.
2014. nov. 8. 19:43
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát nem értelek,nem így kéne megnyílvánulnod,mert én szeretem,de komoly határozott lány vagyok
2014. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egyáltalán nem túlzás. Szerintem is nevetséges, pocsék könyv.
2014. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ebben semmi durva. Aki a főszereplő csávóért tud rajongani, annak semmi keresnivalója mellettem.
2014. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
#2 meg minden ember, aki normális. bár a normális ember az egyben feminista is, szóval ja :D
2014. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!