Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egy fiú az osztályból aki mindig kedves velem meg jóba vagyunk és egész jól néz ki megkérdezte hogy nem járhatna-e velem?

DE én egy másik osztálytársamba vagyok szerelmes akinek nem tudom hogy tetszem-e.

Igaz hogy ő már többször mondott nekem szép dolgokat( pl. hogy soha nem bántana meg hogy szexi vagyok igaz az utóbbinál lehet viccelt, meg hogy félt hogy nem láthat) Meg egyszer bámult.

De közben azt mondják hogy az egyik osztálytársam tetszik neki( neki nem mond ilyeneket) meg folyton a nyolcadikos lányokkal beszélget.

Szerintetek megpróbáljam az első fiúval hogy milyen érzés ha járok valakivel? Mert még soha nem jártam senkivel. Vagy várjak Valentin napig és meglátom hogy a másik fiú ad-e valamit, vagy kiderül hogy tényleg tetszem e neki?

A válaszokat előre is köszi.

Mindhárman hetedikesek vagyunk.



2017. febr. 4. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

GÖrög félisten vagyok, papírom van róla!


[link]

2017. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a Valentín napot, ha nem kapsz semmit a fiutól akkor próbáld ki a kapcsolatot azzal akinek tetszel
2017. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 köszi a tanácsot:)
2017. febr. 4. 16:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Még légyszi írjatok.
2017. febr. 7. 15:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!