Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy 14 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 14 éves fiú és egy 10 éves lány párkapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Leginkább a korkülönbségre vonatkozik a kérdés, de minden véleményt szíven olvasok.


Megjegyzés: nekem ehhez semmilyen közöm nincs, nem vagyok az egyik személy sem.


A válaszokat Köszönöm.



#randi #szerelem #barátság #randizás #Korkülönbség. Tini
2017. febr. 5. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Egy 10 éves lány semmit nem tud a szerelemről. A 14 éves fiú meg már a szexualitáson is gondolgozik. Nem lesz hosszútávú. Maximun elkönyvelik hogy nem egymásnak valók. Talán 4-5 évvel később lehet belőle valami.

14/L

2017. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
na jó, szerintem egy 10 éves lány még azt sem tudja, hogy mi az a szerelem(persze tisztelet a kivételnek) és nem tudom, hogy mennyire tud éretten gondolkodni egy párkapcsolatról, hogy az hosszú életűlegyen, ne csak pár hét. A korkülönbség meg hát... Ebben a korban a 4 év elég sok, de pl. a 20 éves lány és a 24 éves fiú között már nem
2017. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy 10éves lány nem érett egy párkapcsolatra.szerintem még énsem nagyon 14évesen(nem általánosítok ezt csak magamról gondolom)
2017. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
A törvény szerint bűncselekménynek minősül. Egy 14 évesnek nem lehet viszony 12 év alatti személlyel.
2017. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a lány még túl fiatal.
2017. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Kapcsolatuk lehet, csak nem sexelhetnek még két évig, kedves utolsó elötti...
2017. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
A lány még fiatal hozzá. Persze lehet, hogy tök jól megvannak a fiúval, meg minden. Lehet, hogy teljesen működőképes a kapcsolat. Viszont sztem nem lesz túl hosszú.
2017. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapcsolatnak számít az, hogy együtt néznek tom és jerryt akkor semmi akadálya.

Mert pl 10 évesen én ezen aggódtam és nem a fiúkon...

17/l

2017. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jézus! 10 évesen párkapcsolat? Ok, ez kicsit lesokkolt. Értem én, hogy egyre korábban érnek a gyerekek, na de ennyire? Szerintem ez így kb. lehetetlen. Mint ahogy valaki már írta előttem ennyi idősen a 4 év korkülönbség még nagyon sok. Ahogy egyre idősebb az ember annál kevésbé számít, hogy ki mennyivel idősebb, de egy 10 és 14 éves gyerek között még nagyon is számít. Arról nem is beszélve, hogy legtöbb esetben egy 10 éves kislánynak még meg sem jött a menzesze, egy 14 éves fiú pedig már a szexualitáson gondolkozik.
2017. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a 10 évesek még túl gyerekek ehhez, én személy szerint annyi idősen még Barbie-ztam, de ő tudja...
2017. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!