Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, hogy egy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogy egy két hasonló korú, de fordított nemű ember párkapcsolatáról is ugyanazt gondolnátok-e? Most volt kint egy kérdés, hogy ti mit gondoltok egy 17 éves lány és egy 35 éves férfi kapcsolatáról.

Figyelt kérdés

Az a kérdés itt van pontosan: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__54..

Elég sok pozitív visszajelzés érkezett, sok felnőtt férfitől, vagy fiatal lánytól is. Engem az érdekelne, hogy akik ezt a fajta kapcsolatot pozitívan értékelik (én is köztük vagyok, megjegyzem), azok ugyanígy vélekednének-e egy 17 éves fiú és egy 35 éves nő kapcsolatáról is? Tegyük fel, hogy minden azonos a két fajta kapcsolatban (életkörülmények, érettség a felek részéről, stb), és csak a nemek különböznek.


Én úgy gondolom, hogy nagy korkülönbségű kapcsolatokról, ha az ember véleménye formálódik, az is szempont, hogy mennyire tudja magát beleélni az ember egy ilyenbe a saját kora alapján. Értem ezalatt, hogy mondjuk egy 35 éves férfi jobban elfogad egy fiatal nő-idősebb férfi kapcsolatot, mint egy fordított, mert jobban bele tudja élni magát.

Azt már meg sem említem, hogy a társadalom többsége -úgy gondolom- a második fajtával sokkal elutasítóbb, mint az elsővel.


Ti erről az egészről mit gondoltok?


2009. dec. 30. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm, nem szól hozzá senki, nincs anyázás, lepontozgatás... próbáld meg úgy feltenni a kérdést, hogy egy 17 éves fiú és egy 35 éves férfi, mindjárt élénkebb lesz a társalgás :)
2009. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem átfogalmazom majd, és újra kirakom a kérdést. Persze nem úgy, ahogy te javasoltad :)
2010. jan. 1. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem nagyon sok a korkülönbség.
2012. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!