Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Tudom lány vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tudom lány vagyok, de belehabarodtam a barátnőmbe!

Figyelt kérdés
El akarom hívni randira, még nem tudom hova; eddig jó barátnők voltunk, de ma már ez sokkal több, kívánom!
2017. febr. 6. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez ma már nem az első kérdés, hogy azonos neműek akarnak egymással randizni, de ilyenkor az érdekelne, hogy ki hány éves, vagy mi alapján érzitek ezt, mert én heteroként nehezen tudok ebben tanácsot adni. De cska ideírok, mert ha a barátnőd is hetero akkor nemigen tud mit kezdeni a közeledéseddel. Szóval elsőnek azt kellene kifundálnod, hogy ő partner lenne-e ebben, mert ha jó barátnők vagytok és ezen megfő a barátságotok, akkor utólag lehet bánni fogod a dolgot, hogy szóba hoztad. Szóval mérlegelni kell, hogy ez részedről mennyire komoly, másrészt, hogy ő mit szólhat ehhez. Mert ha ő is a lányokat kedveli, akkor mi lehet a probléma? De ha nem akkor ez kihathat a veled való kapcsolatra is.
2017. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem, hogy ő is "úgymond" kipróbálná.
2017. febr. 7. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Méf mindig nem írtad le, hogy hány éves vagy stb
2017. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még*
2017. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok :)
2017. febr. 8. 08:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Az, hogy kipróbálna valaki valamit fiatalon, az nem egyenlő azzal, hogy leszbikus. Ha csak szórakozásról van szó, akkor próbáljátok ki, de nem tudom szórakozásból, hogy jut ilyen eszébe valakinek, ha hetero. Tudom fiatalság bolondság, de nekem ennyi idősen lett volna kipróbálni való ez. Keress egy jó pasit, aki sok mindent kipróbálna veled, és hosszú távon együtt lesztek, aztán akkor nem kell próbálgatnod lányokkal. Ha ez csak a heccről szól.
2017. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!