Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belehabarodtam egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehabarodtam egy lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó estét mindenkinek! Egy fiú vagyok, aki bele van habarodva egy nála egy évvel fiatalabb lányba, akit még csak nem is ismer. Mit tanácsolnátok, hogyan ismerjem meg? 14/F

2013. febr. 11. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy ő hogy készíti a habarást?
2013. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez most egy kérdés? Amúgy azt tudok csinálni, rántást már nem. Legyetek szívesek értelmes tanácsokat adni, köszönöm!
2013. febr. 11. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
ööööö beszélgess vele?
2013. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A beszélgetés elkezdésének a módjára lennék kíváncsi. Doktor úr, sajnos a közelben nincsen játszótér!
2013. febr. 11. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, pont egy évvel fiatalabb vagyok tőled, és gondoltam írok :) Engem így próbáltak "becserkészni", hogy tudatta velem, hogy van egy titkos hódolóm. Azt mondta, hogy majd küldi majd a jeleket. Ez pont pénteken történt, màr gondolom, hogy ki az. Egész végig, sőt, még most is azon gondolkodom, nagyon kiváncsi vagyok :)
2013. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :).
2013. febr. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!