Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok egy nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok egy nálatok sokkal soványabb fiúval?

Figyelt kérdés

Pár napja megismertem egy fiút, jól elbeszélgetünk, kedves, aranyos arca van, de szörnyen sovány.Én nem vagyok kövér, csak kicsit husis (58 kg), ezért soha nem választottam sovány fiút, mindig is a nagyobb darabok jöttek be, de most mégis tetszik ez a fiú. Eddig háromszor találkoztunk, és mindig autóban ült (mert jött értem és megálltunk egy parkolóba beszélgetni, direkt nem akartuk hogy meglássanak minket) az autóban nem tudtam olyan jol megfigyelni..de nagyon vékony.Több mint 20 centivel magasabb nálam es ő is annyi kiló mint én. Szerintetek nem gáz ha a fiú soványabb? Nem tudom mit tegyek, lehet engem kicsit zavarna.

19/L


2017. febr. 16. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni. Bár nekem nem lenne probléma ha vékonyabb lenne de ez ugye én vagyok.

Ha megszeretnéd akkor is zavarna?

2017. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem zavarna..de egyebkent hany centi vagy? Csak mert eleg nehez elkepzelni, hogy 19evesen 58kiloval te husis legyel...
2017. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit számít hány kg? Jézus isten, hogy egyeseknek semmi nem felel meg...
2017. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, kétlem, hogy nálam soványabb fiú életképes lenne (43 kiló vagyok:(), de amúgy ha szimpi, akkor a helyedben nem nagyon érdekelne a súlya.
2017. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!