Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egy ducibb lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egy ducibb lánnyal?

Figyelt kérdés

Ti randiznátok egy kicsit "husisabb" lánnyal?

Én is az vagyok és ez miatt nincs semmi önbizalmam... És nem merek elmenni nagyon sehova se. A melleim picik, a csípőm szélesebb és ebből adodóan a fenekem is nagyobb. Mindig olyan rosszúl érzem magam ha mellém állnak a piszkafa lábú lányok. :\

(160cm és 56kg vagyok) 17\L



2016. nov. 26. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Te messze vagy a ducibbtól.
2016. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En vekony srac vagyok, de nekem ennek ellenere inkabb a 50kg+ osok jonnek be mint 50kg alattiak. Nem annyira vonzo egy palcika csaj.
2016. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát még mindig egészségesebb vagy, mint én fiú létemre --> 174cm és 58 kiló. ha jó a stílusa és a külseje is megnyerő számomra, akkor nincs ellenvetésem.

17F

2016. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as én is annyi vagyok😄 csak lanyba
2016. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te nem vagy duci.

Egyébként meg simán. ha valakin van egy kis felesleg, attól még lehet kedves, és jó fej. Lehet, hogy még kedvesebb és aranyosabb is, mint egy csontkollekció.

2016. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ducibbal igen.

Egy mentális problémákkal küzdő, súlyos testképzavaros lánnyal, mint a kérdező, bocs, de nem.

2016. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pont az esetem vagy,sőt nálad nehezebb de ugyanilyen magas barátnőm is volt,szóval nálam nyerő lennél így 17/F
2016. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
természetesen, nagyon jó alakod lehet:)
2016. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!