Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok normálisan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok normálisan barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy nem tudok normálisan csajozni.

Volt már barátnőm,smárolgattam is péntek esténként egy-egy lánnyal,de ezek csak úgy jöttek,általában a lányok kezdeményeztek.

Nem szoktam randira hívni a lányokat meg ilyesmi,nem szoktam randizni,ergo nem is tudom hogyan kéne egy randin viselkedni,mit kéne csinálni.

És pénteken beszéltem egy aranyos lánnyal és elhívtam randizni,mondta hogy majd írjak.

Csak ugye nem tudom hogy mit hogyan kéne csinálni :D

Ebben kérnék tőletek egy kis segítséget most :)



2017. febr. 18. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem nem kell ezt túlgobdolni. Csak irj rá, hogy "szia milyen napod volt?" Vagy "hogy akkor elemgyunk esetleg pl valamikor moziba/korizni/setalni(es meg ilyenek amiket te meg o is szerettek)

Hidd el ha tetszel a lánynak akkor nem azt fogja nézni éppen most irtal rosszul hanem azt hogy úristen rámírt.

Ha pedig már chatelbi sem tudsz vele, akkor szerintem elég felejtős mert hát chaten könnyebb mint élőben szerintem.

És hát ez egyénileg az én véleményem:

Ha már elhívod valahova akkor tervezd te meg, mármint meg kérdezheted hogy mit csinaljatok, de ha azt irja neki mindegy akkor mond meg te.Ne pedig tőle várd el, hogy ő kitalálja, ha te hívtad el.

Bocsi a helyesírásért és az ékezetekért.

15/L

2017. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!