Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ti elkuldtok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti elkuldtok egy sracot hogyha normalisan leszolit de nem jon be nektek?

Figyelt kérdés

Es ha peldaul egy masik orszagbol jon csak miattatok hogy elmondja neked mennyire bejossz neki es elhiv egy randira es elkeri az elerhetosegeteket,ti megadnatok es elmennetek egy randira?

(nagyjabol ez a tervem😄😄)

Bocsi az ekezetekert😄


2017. jan. 3. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért mennék el vele randizni, ha nem is tetszik?

Lehet, hogy én vagyok az üldözési mániás, de ha valaki nem tetszik és csak azért is piócáskodik, akkor az még inkább a nemtetszésemet váltja ki. Ha meg visszautasítom, akkor elmondana mindenféle ri**ancnak.. Sehogy sem jó ez.

Szerintem jobb a békesség. :D


22/L

2017. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy randira elmennék vele, de ha utána sem érzek semmi változást, akkor finoman, de határozottan megmondanám neki, hogy ebből nem lesz semmi. Ez így szerintem korrekt 18/l
2017. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszön
2017. jan. 3. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
En nem.. 😂😂 ha nem tetszik a srac? Akk minek menjek randizni vele? Jo sajnálnám ha masik országból jott idáig konkretan feleslegesen de akkor is... Hamis abrandokat meg nem keltenek benne...
2017. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én igen. Mostanában többször is előfordult, hogy random helyeken (pl.vonat), amikor láthatóan mást csináltam odajött valaki és "leszólított".

3 ilyen eset volt, ebből 2 fiú nagyon nem jött be, (és mivel ez úgy zajlott, hogy ültem a vonaton, tanultam a másnapi vizsgámra, és ő pedig a semmiből hozzám szólt, hogy ne haragudj hova valósi vagy,mit tanulsz, ilyesmik..mégcsak nem is a nevemet kérdezte az 5 perces kérdéssorozat közben), ezért én megmondtam, hogy bocsi most tanulok, pihenek, stb., így az egyik vette a lapot, a másik pedig elkezdett magáról beszélni..

Ezt a nyomulást nem igazán bírom, pláne ha ilyen "nyálas" a srác, nekem ez nem jön be.

Ha ismerne téged a lány, akkor azt mondom talán oké, de ne add elő neki, hogy most landoltál miatta, és milyen hős szerelmes vagy:D

És ha láthatóan nem érdekled, el kell fogadni, nem mindenki szereti, ha rátapadnak.

18/L

2017. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!