Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még nem volt barátnőm, de már szeretnék... Nem jövök zavarba, mikor lányokkal beszélgetek, viccesnek tartanak, sokszor nevetnek, mikor beszélgetünk. Nem akarok nagyképű lenni, de szerintem nem vagyok ronda sem. Igaz, nem vagyok magas, 168 cm vagyok, de sportos, erős. Meg mondjuk vannak elvárásaim, pl. legyen kedves, vicces, és azért ismerjen fel egy könyvet...

2017. febr. 18. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kihagytad hogy mennyi idos vagy. Amugy siman lehetne barátnőd. Ismerkedj, szerezz új,több barátokat. 15/L
2017. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi :) 16/F
2017. febr. 19. 08:17
 3/6 anonim válasza:
Én azt szeretem ha valakivel jól ellehet hulyulni járj el házi bulikba én ott találok normálisakat és akkor kezdj el veluk beszélgetni és ovatosan tudatasd a kiszemelteddel hogy tetszik neked . pl: hivd meg hogy igyon veled mond neki vagy táncoljatok utána vidd el egy sötét sarokba és dugd meg másnap írj neki hogy szia van kedved ismerkedni
2017. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, ja XD
2017. febr. 19. 15:48
 5/6 anonim válasza:

Hat ha tenyleg igaz amit leirtal ,akkor nagy baj nem lehet :)

Bar szerintem meg par dolgot odairhattal volna ,pl.hogy nem vagy bunko, megbecsulod a lanyokat ilyesmi. Ha pedig ezek igazak rad ,akkor pl. nekem nem jonnel be:D ,de persze mindenkinek mas jon be:)

15/L

2017. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Otos vagyok

Egyebkent hasonloan vagyok mint te,meg soha nem volt baratom de lassan ugy erzem ideje lenne:D

2017. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!