Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó technika csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó technika csajozni?

Figyelt kérdés
burgerkingbe vagy mekibe elmennék egy haverommal és ha látnák olyan lányokat akik nekem tetszenek beülnék nem közvetlen melléjük és utána megszólítanám a kiszemeltet hogy mondjuk szép a haja és hogy alapból ilyen vagy göndöríti-e vagy hasonló. esetleg megkinálnám a menümből bár az már lehet gáz. és megpróbálnék velük beszélgetni.
2017. febr. 18. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez szerintem jó ötlet

L

2017. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán. Kényelmetlenül érezném magam ha egy ismeretlen a hajam természetességéről kérdezgetne még én közben tömném a kaját.
2017. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se díjaznám annyira. De ha már megteszed,ne a te kajádból kínáld,hanem kérdezd meg,hogy meghívhatod-e valamire... fagyi,kávé,süti stb.
2017. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ez jó, attól függ, hogy adod elő. Én először tavaly áprilisban szólítottam meg lányt. Egy nyelvi versenyen vártunk az eredményhirdetésre. Szerelem volt első látásra. A barátnőjével beszélgetett a büfé előtt, én haverjaim pedig a lépcsőn ültek. Odaszóltam a lánynak: "Ez itt a büfé?" Erre hozzám fordult, nagyon cukin elmosolyodott: "Nem tudjuk." Aztán gyorsan megkérdeztem h angolos, vagy németes-e, és hogy miből tartott prezentációt. Beindult a beszélgetés. Viszont egyre vigyázz: Tudj meg róla elég személyes adatot, hogy megtaláld! Aztán megtaláltuk a csajt, de nem sikerült felvenni vele a kapcsolatot, sebaj, nemsokára megint itt a verseny. :D


Szóval bármivel indíthatsz, ha szimpi vagy neki, úgyis cukin fog veled beszélni. :D


16/f

2017. febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez elég hülyeség hogy a hajáról beszélsz vele :DD Inkább kérdezd meg hogy meghívhatod e sütire, kávére, csokira vagy a tököm tudja mi van ezekben a gyorséttermekben :D
2017. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármit kitalálsz, itt leszólják:D
2017. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6. Ez nem leszólás, segíteni próbálok neki. Mert ezzel hogy a hajáról kérdez nem hiszem hogy nyerne. Bénán hangzik ezzel kezdeni. És ezt nem bántásból mondja senki.
2017. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy a hajarol beszélnek...Csak ezzel indítanak és ez is csak egy példa volt
2017. febr. 19. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!