Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok jó csajozási technikáka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok jó csajozási technikákat mondani? Több lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretek egy lányt már egyszer jártunk de újra beleszerettem és azt tudom hogy ő is kedvel engem és meg is próbálná csak nem tudom hogy hová vigyem mert azt mondta hogy legyek kreatív. Ezt vajon hogy értette?

Ja és mirhl beszélgessek vele inkább? Nagyon szeretném ha összejönnénk újra. 15 éves leszek és már 2-3 éve volt szóval még nem is jártunk igazán mert csak fogtam a kezét beszélni csak néha-néha megszólaltunk de nagyon szerelmesek voltunk azt tudom,akkor is szerettem volna már megcsókolni de nem mertem mert nagyon félénk voltam és már nem vagyok az simán tudok beszélgetni lányokkal.De attól félek hogy el fogom szúrni és örökké elvesztem. Negatívak kíméljenek!



2016. jan. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyosak vagytok. :) ha már jártatok ismered miket szeret sétáljatok egy nagyot vagy menjetek el moziba üljetek be egy teára menjetek fel egymáshoz filmezzetek vagy amibe lehetőségetek van részt venni. Lepd meg kis apró személyes ajándékkal ami rólatok szól. Vagy írj neki egy levelet az érzéseidről ami rólatok szól amit érzel.:) emelett nem kell befosinak lenni bátran csókold meg amikor túl vagytok egy jó napon és pont jó helyzet van rá:) merjél mert nehogy keső legyen szeresd és tegyél meg mindent érte mert ha nem teszed tovabb lép és utana mar hiaba hozná le a csillagos eget. Ha őt szeretnéd akkor magadtól jön a kreatívkodás. Plusz még valami ha nem.jön össze se szomorkodj mert 15 leszel előtted az élet lehet 1000 nőd is :)
2016. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. :) eddig te voltál a legaranyosabb aki kommentelt nekem. :)
2016. jan. 2. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Bókolj neki az minden csajnál bejön. Plusz egyet értek az elsővel.
2016. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!