Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkednek az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednek az ilyen emberek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,még sosem csókolóztam ergo barátom sem volt.Nem érzem cikinek, de úgy érzem készen állok egy barátra. Igazából a kérdés az lenne hogy akik velem egy idősek de már vagy 30 barátjuk volt azok mi a francot csinálnak? Nem akarok ilyen lenni, csak nem értem hogy én pl nem ismerek sulin kívül nagyon fiúkat nekik meg ezer barátjuk volt... Mégis hogyan?

2017. febr. 18. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknál következőképpen zajlik:

*bejelöl random szimpatikus srácot facebookon*

-Leszel a barátom?

-Ja!


Lehet valakinek van 30 felszínes, amiben nem boldog, de neked lesz 1 amiben az leszel, ne érezd magad rosszul, fel a fejjel, sok sikert!

2017. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első lépés, erőltetve ne akard.

Második lépés, ne hasonlítsad magad másokhoz, mert végül mindig te kerülsz alulra.

Harmadik lépés kezdj el beszélgetni fiúkkal, menj többet emberek közé, és valszeg jobban fel fognak figyelni rád

Negyedik lépés, legyél egy kicsikét bevállalós, de csak annyira, amennyire az a te kedvedre is van, illetve ami nem túlzottan nyomulós. Tehát jelezgess embereknek akikről meggyőződtél, hogy szimpatikusak.

Ötödik lépés, várj míg lépnek. Ha nem lépnek, akkor szólítsd meg, akármilyen hülye ürüggyel, ha mosolyog, és látszik rajta, hogy szeretne beszélgetni, akkor szabad a pálya.

2017. febr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat buliznak, szinte minden lehetőségbe bele mennek..
2017. febr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy rib...ancok. De ne irigyeld őket. Pár év múlva majd egyetlen normális srácnak sem fognak kelleni, te viszont igen. :)
2017. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem szeretnék semmit sem erőltetni és nem akarok majd 20 év múlva arra gondolni hogy vagy 1000 pasim volt de egyik se szeretett... Kicsit furán írtam le de értitek remélem:D Csupán meg akartam érteni hogy ezt hogyan érik el, és hogy ők büszkél-e erre :)
2017. febr. 19. 13:17
 6/8 A kérdező kommentje:
További válaszok is érdekelnek! :)
2017. febr. 19. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj a büszkék rá, illetve, az sem baj ha csinálják, az ő életük. A lényeg az, hogy te úgy csináld ahogy neked szimpatikus. Viszont fiúkkal te is ismerkedj, mert ők ezzel rengeteg tapsztalatot szereznek ám. És nem mindegyik feküdt ám össze 30 fiúval, akinek sok fiúbarátja van.
2017. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na most akkor megcafolom az elottem levoket :D

Nem vagyok ku.va, osszesen ket baratom volt 17 ev alatt (az egyik meg most is tart :)), szoval szerintem ez egy vallalhato szam, viszont randizni sokkal tobb emberrel (kb 20-25?). Egymas kezet fogtuk volt, hogy, smaroltunk nemelyikkel de ezen kivul semmi nem volt.

Nem vagyok egy Beyonce de azert van stilusom, vigyazok az alakomra, sportolok stb es sosem kerestem, egyszeruen hagytam, hogy egymasra talaljunk. Lehet, hogy szerencse is, de szerintem a Te kornyezetedben is van olyan fiu akivel lehetne valami, csak nem veszed eszre, VAGY tul szuk a komfortzonad. Probalj ki uj dolgokat (koncert, hegymaszas, utazas, hobbi), az segit uj embereket megismerni es erdekesse is tesz.

Szerintem merj flortolni, jol erezni magadat a borodben, ratalalni mit szeretsz es mit nem, uj baratokat talalni (es altaluk megtobbet megismerni ahol azert lesznek fiuk is), kicsit dolgozni a kulsodert, uj hobbiba/szakkorbe kezdeni (ez is tarsasagi program es probalj sulin kivul keresni inkabb erre lehetoseget)...

2017. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!