Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordul, hogy ismert emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy ismert emberek interneten ismerkednek?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet gyakori ez, és mi lehet a magyarázata? Tudtok/hallottatok ilyen esetről? Mi a véleményetek róla?

2016. márc. 29. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, tapasztalatból írom :) Ők is ugyanolyan emberek, mint más, attól, hogy a foglalkozásuk révén ismertek...Ehhez is van joguk. Bár szerintem ez ritkább.
2016. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gyakori, mivel sok ismerősük/rajongójuk van, akik odavannak értük, és belőlük szép számmal válogathatnak.(Ezt a legtöbb sztár ki is használja). Viszont elképzelhető, hogy az illető tényleg komoly kapcsolatot akar(esetleg visszahúzódóbb), és hogy ne csak azért szeressenek belé mert híresség, föl regisztrálja magát egy-egy társkeresőre. De nyilvánvaló ez az utóbbi a leges legritkább eset. Egyébként nem hallottam még ilyenről.
2016. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Az ismeretségi körömben több olyan lány is volt akinek írogatott egy világszerte ismert zenész.

2016. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, láttam is egyszer egy műsorban, hogy valamelyik magyar énekesnő társkeresőn találta meg új párját, úgy, hogy parókát viselt a fotón, és a 2. nevét használta.
2016. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én kedvencem is fönt lenne társkeresőn! Tuti írnék neki. :)
2016. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!