Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek gáz ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz ha egy 17 éves srác borostás?

Figyelt kérdés
Tudom, ízlések és pofonok, meg valakinek jól áll, valakinek nem. Szerintem nekem jól áll, tetszik, csak az, hogy már 17-18 évesen növesztem az furcsának tűnhet? Ebben a korban nem a sima arc az ideál? Ilyen korú lányoknak nem csak a babaarcú srácok jönnek be?
2017. febr. 19. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátom 18, én imádom, hogy borostás! :)

Mondjuk ez tényleg ízlések és pofonok...

14/L

2017. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ennyi idősen több osztálytársamnak is volt borostája, a barátomnak is volt amikor ennyi idős volt, én szerettem:) Ha még csak pár pamacs van az arcodon, akkor lehet ciki, de amúgy nem az.
2017. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi baj :) ennyi évesen már belefér levetkőzni a kisfiús megjelenést
2017. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jól áll, akkor nekem kifejezetten tetszik. Nem furcsa egyébként, az én osztálytársaim közül is soknak van.:)

17L

2017. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársamnak bajsza van 14 évesen XD úgyhogy kötve hinném
2017. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sexy lehet attol fugg
2017. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szakmunkás bajszom van, meg nem pihés, hanem az az igazi rendes borosta. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 20. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!