Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok szerintetek egy 20...

Csajok szerintetek egy 20 éves fiúnak jól áll egy ápolt szakáll vagy borosta? Mennyire szeretitek ha szakállas vagy borostás egy srác?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:

ha jól áll neki, sokat tud dobni rajt főleg a borosta

:)

2015. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SweetLady ***** válasza:
Pofikától függ :)
2015. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem szeretem sem a szakállat, sem a borostát. Lehet, hogy így képen jól néznek ki többek szerint, de kikaristolják a bőrömet.

20/L

2015. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a férfias fiúkat, nálam a borosta alap. A barátomnak van egy kis szakálla, nekem nagyon tetszik. :)
2015. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szeretem, szerintem a többségnek jól áll. :) Nekem a bőrömet se szokta kikaristolni szóval ilyesmi problémáim sincsenek vele.
2015. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem körszakállam van, most már egész dús, így kb egy hónaposan. A fiatal lányoknak nem tetszek így, inkább az idősebb nők szoktak megnézni. Még szerencse, hogy én meg őket nézem meg és nem a fiatal lányokat. :3


24/F

2015. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én kecskeszakáll párti vagyok.. :D

20L

2015. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szakáll az semiképp szerintm az öregit de a borosta jöhet!
2015. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nehogy már a lányok véleménye érdekeljen. A borostától kicsit hosszabb, kb. 1-1,5 hetes szakállam van és ápolom szóval nincs vele semmi gond. Az meg cseppet sem érdekel, hogy kimit gondol róla (egyáltalán nem hosszú, gusztustalan). Borostától kicsit hosszabb. Van barátnőm akit nem zavar.
2015. júl. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barber shopban segítenek, az sokat dob a borostán és a szakállon is.
2018. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!