Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerintetek ez jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez jó kezdeményező szöveg? 18/f

Figyelt kérdés

Ha egy fiu ugy megy oda hozzatok az utcan, vagy akarhol hogy illedelmesen megkerdezi, hogy van-e zsepitek? :D


Nekem pl sosincs zsepim mindig elfelejtek rakni es meg szeretnek szolitani egy csinos lanyt akivel szemezni szoktam, szerintetek ez jo szoveg lenne? Persze nem folyik kozbe az orrom vagy ilyesmi :D

Csak ilyen beszelgetes inditonak tudjatok.


2017. febr. 23. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Bmeg nem egyszerűbb az,. hogy szándékosan elé lépsz, aztán ő a másik oldalra, de te meg direkt oda, elekadtok aztán azon mindenki ledöbben egy időre vagy mosolyog egyet és akkor bumm leszólítod, hello bocsi nem akarlak zavarni, amúgyis látom, hogy mész valahová én meg utadat álltam, de szimpatikus vagy esetleg elkérhetném a telelfonszámodat stb-stb... Sőt még egy adag szarral is odalehet menni egy lányhoz, akkor is megtudod őt győzni...
2017. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a zsepi dolgot inkább ne, mert ha nem megy tovább azonnal a csaj, akkor mit csinálsz, megtörlöd az orrod, vagy látványosan zsebrevágod a zsepit?
2017. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Vagy "véletlen" leönti magát valamivel. :D

2017. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Vagy folytathatná azzal, hogy megtörli a csaj arcát vele, és "láttam ám, hogy olvadozol tőlem" :D


Egyébként: Miért nem egyszerűbb azzal indítani, hogy elmondod, hogy szimpatikusnak találod, meg szeretnéd ismerni stbstbstb. Mi van, ha nincs nála zsepi? :D Én mondjuk, ha olyat kérnek tőlem, ami nincs nálam, csak mondok egy "nincs, bocsi"t és meg sem állok. Ne bonyolítsd túl.

2017. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

énszerintem leszólításnál nem ilyen átlagdologgal kell kezdeni, mert utána nehéz továbbvinni a szöveget.


Vagy valami tök vicces dologgal kell kezdeni,. pl egy vicces kérdéssel, vagy direkt bele a közepébe, hgy meg akarlak ismerni mert olyan gyönyörű vagy, stb...

tapasztalataim szerint ez célravezetőbb, mint az, h van-e zsepid, vagy mennyi az idő, stb...

2017. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezzel csak az a probléma, hogy utána akkor ki kell fújnod az orrod, különben minek kértél zsepit. Ha fújod az orrod, akkor nem tudsz beszélni, szóval vagy ő megy tovább, vagy ha mindketten álltok, akkor elég fura ha ott maradsz és elkezdesz orrot fújni a közvetlen közelében, miközben rá nézel/érzékelteted hogy még akarsz valamit mondani ha végeztél. Ez már magában elég kínos, hát még ha ez után elkezdesz beszélni hozzá az időjárásról vagy mittomménmiről:D Sokkal egyszerűbb és kevésbé furcsa ha csak simán a mittomménmiről kezdesz el beszélni, vagy megkérdezed mennyi az idő, vagy hogy mikor jön a busz, vagy hogy ide vagy oda szeretnél eljutni, nem tudja e hogy merre van. Annyi lehetőség van, amivel nehezebb beégni, szerintem azok közül válassz egyet:D
2017. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jo igazatok van, ezt nem gondoltam vegig ez a zsepis dolog tenyleg gaz :D Viszont mi az, hogy beszeljek vele olyanokrol hogy mennyi az ido? Konyorgom mindenkinel ott a telefonja. Meg minaz megint, hogy beszeljek az idojarasrol? Hat akkor is hulyenek nezne ha "szia, de szep idonk van nem?" Ez is gaz. Meg milyen vicces kerdessel inditsak? Akkor legyszives irjatok peldat :)
2017. febr. 23. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább mondd, hogy: De szépen süt a nap, ugye? / De jó lenne, ha kisütne a nap, ugye?
2017. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!