Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Milyen lenne illetve...

Lányok! Milyen lenne illetve mit tartalmazna számotokra az a szöveg, mondat, vagy leírás az első levél alkalmával, amivel IGAZÁN FELKELTENÉ A FIGYELMETEKET a kezdeményező fiú?

Figyelt kérdés
Bármilyen rövidebb vagy akár hosszabb megjegyzés, tanács illetve leírás érdekelne. Kizárólag lányok, normális hozzászólásai érdekelnek.

2013. dec. 8. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia Peti vagyok, nagyon kedves lánynak tűnsz, lenne kedved meginni velem egyszer egy kávét?


Egyszerű, de szerintem nem kell túlbonyolítani :) Hajrá :)

2013. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly nyertem a lottón, van egy kúriám és egy yachtom.
2013. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak 2 Ferrari-m van, és csak egy két emeletes villám, csak 3 medencével...
2013. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a nem átlagos idiótaságokat szeretem, pl: "szia, nagyon örülnék, ha megtudhatnám a véleményed arról, hogy a cékla vagy a krumpli-e a jobb?"
2013. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

utolsóéval értek egyet.

én sem tudtam mit kezdeni ezzel a "szimpatikusnak tűnsz" témával, mert ha egy nap kapsz százat, akkor elvész a jellege.

mint egy fotó vagy egy jó önéletrajz.

vmiért egyedinek kell lennie, h odakapjam a fejem rá.

2013. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. hozzászóló:

Az ötlet nagyon jó, csak azért az ismeretlenből (netes társkeresés) szerintem Te sem fogadnál olyan nagyon pozitívan egy ilyen kérdést, az első bemutatkozó levélben. Jól gondolom?

2013. dec. 8. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy félig meddig társkereső oldalon az alkatomhoz nem average-t írtam, hanem curvy-t.

Ezzel kapcsolatban jött egy levél, miszerint, ha én curvy vagyok, akkor ő a pápa.

ennek 9 hónapja, én még mindig curvy vagyok, ő továbbra sem pápa, viszont boldogok vagyunk egymással.

2013. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ha van valami különleges a külsejében és azt te megjegyzed, az jó.

Pl.: feltűnő göndör hajú lánynak: Gyönyörű hajad van.

De nekem az is bejön mint a 4#esnek a hülyeségek:D Még egy társkereső oldalon is bejönne

2013. dec. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!