Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert vagyok ilyen "felenk"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen "felenk"?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel mar 5honapja beszelgetek stb... es tetszik is nekem es ez forditva is igaz , csak annyi a problema hogy valamiert nincs eleg onbizalmam oda menni lekapni , a multkor vagyishat tegnap este egy kicsit iszogatunk (en egy kicsit tobbet mint amrnnyit kellet volna ) es akkor oda is mentem hogy majd most beszelek vele stb... de akkor meg azt hitte befogok hanyni utolagosan kiderult, most vettem eszre hogy rohadtul nincsen onbizalmam, hogyan kaparjam ossze magam ,15?

2017. febr. 26. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

15 évesek vagytok? Szerintem nem a piáláson és a "lekapáson" kéne gondolkozni. Mondjuk hívd el randira, és ha úgy alakul akkor csókold meg. De a "lekapás" hülyeség, lehet hogy nem örülne neki.

Egyébként ezen csak te tudsz segíteni és változtatni. Minden fejben dől el. Egyrészt ne ittasan menj oda, hanem józanul, és úgy is cselekedj. Attól, hogy piálsz, nem lesz több önbizalmad. Másrészt meg félénkség ide vagy oda, ha szereted, akkor cselekedj, mielőtt megteszi más.

2017. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne lekapd. Semmikepp, az tök szar ugy szepen ahogy au elouo is mondta hivd el valahova es esetleg egy bucsúcsók összejohet.hidd el sokkal jobbam fog neki orulni a lény és nem lesz utána az a na most mivan érzés vagy hogy vajon mit írezhet vagy miert csinalta érzés. Sokkal jobb lesz mindkettotoknek hidd el
2017. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lény 😂😂😂
2017. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!