Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akar tőlem valamit, csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit, csak félénk, vagy nem? De akkor miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

A srác 18 éves. Két randink volt. Sokat beszéltünk arról, hogy ő ilyen érzelmesebb ember, nem szereti a komolytalan kapcsolatokat.

A második randin megcsókolt, de a randi további részében nem. A kezemet sem fogta meg az utcán. Úgy búcsúztunk el, hogy majd még megbeszéljük, hogy mikor találkozunk. Akkor volt egy szájra puszi (én kezdeményeztem).

Nem túl tapasztalt a srác.

De nem tudom, hogy félénk és tapasztalatlan, és azért volt ez, ráadásul nem is írt még (kora délután búcsúztunk el).

Én szeretnék többet, de első randi után sem ő keresett, hanem én őt, de ő hívott el, meg ő csókolt meg, de nem tudom, miért, ha utána nem jelentkezik...


Írjak rá én? Vagy hagyjam, ha esetleg nem ír akkor így jártam?


2015. aug. 6. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
hogy jartal 4 labon ?
2015. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
?
2015. aug. 6. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit biztasd! És hidd el megbátorodik!!
2015. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
kuldj neki meztelen kepet
2015. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hogyan biztassam? :)

Nem küldök meztelen képet :'D

2015. aug. 6. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hogy van, mit csinál, és mond neki hogy menyire élvezted a vele töltött időt!!
2015. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akk kuldj nekem :
2015. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké, tehát nekem kéne ráírnom, ha ő nem teszi. Köszi, ráfogok, ha nem ír két-három napon belül.:)

Nem neked sem fogok bocsi :D

2015. aug. 6. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Á tutam en te most reklamozni akarod a tested.
2015. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom ,hogy ez most mellékes de megkérdezhetem hogy hogy hívják a fiút. Csak keresztnév:)
2015. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!