Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van olyan hogy szűzzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan hogy szűzzel nem jöttök össze?

Figyelt kérdés
Velem esett meg hogy a csaj elvileg azért nem jött velem össze mert hogy szűz vagyok. Létezik ilyen? Pedig randik alatt tök jól elvoltunk. kézen fogva sétáltunk smároltunk. Aztán egyszercsak mikor rákérdeztem hogy akkor ebből legyen több akkor valamiért nem akarta. Ez elhúzódott jó sokáig végül kamu dumával lezárult hogy "nincs ideje".

2017. márc. 7. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen lányok, de nem mind.

Ne vedd egy kalap alá őket.

Örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen szipirtyótól nem érdemelt meg.

Én pl. Örülnék neki.

Légy önmagad, szerintem az a legmegnyerőbb.

L

2017. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam nincsen ilyen ha megteszik és megszeretem közbe kiderül,hogy nem volt még lánnyal nem fogom csak ezért dobni. A mostani párom is szűz még nem voltunk úgy együtt mégse dobom csak ezért hanem továbbra is ugyan úgy szeretem.(:
2017. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet ott rontottam el hogy a második randin ez úgy téma volt és az igazat mondtam. De mondta hogy nem zavarja és ugyanúgy kedvel. és az utána lévő randi is tök jó volt. meg azután. Csak mikor rákérdeztem a "járunk" témára akkor ment a zuhanó repülés
2017. márc. 7. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek rákérdezni? Szerintem ott rontottad el

A fő kérdésre is válaszolva..biztos hogy van

F

2017. márc. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!