Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan lányok, nők,...

Vannak olyan lányok, nők, akik 18 vagy afölött még szüzek? S, ha igen. Tapasztalttal vagy ugyanúgy szűzzel szeretnék elveszíteni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

1 -Vannak.

2 -Az "igazival". Nem számít, hogy az illető szűz-e, vagy sem.

2013. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor te lány vagy?

S megéri várni?

2013. jún. 7. 14:16
 3/8 anonim válasza:
hát,én 18 voltam,amikor elveszítettem, és akkor lettem igazán szerelmes! :) (4 éve tart) nekem megérte... kicsit frusztrált,hogy a srác nem volt szűz,de utólag úgy gondolom,jobb is,mindent egybe véve ha szűz lett volna is,vele fekszem le először,,mert először nála éreztem azt a mindent elsöprő szerelmet :)
2013. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépem, hogy ezt megosztottad! :-)
2013. jún. 7. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de pettingeltem.Az igazira várok.

Legjobb lenne szűzzel elveszteni:D

23l

2013. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehetne egy indiszkrét kérdésem?

-szimpátia esetén vagy az igazi szerelmeddel szeretnéd mindenképpen?

Bocsi, ha esetleg zavart a kérdésem!

2013. jún. 8. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az igazira várok, akkor nyilván az igaz szerelmemmel.
2013. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Balogh Adél válasza:
Én 18 voltam,azt hittem anno a sráca az igazi,hát nagyon nem volt az. Várhattam volna még,nem kell elkapkodni,majd ha úgy érzi az ember:) Az meg,hogy van aki szerint ciki,hogy az ember 18 vagy fölötte szűz hülyeség.Szerintem az ciki ha 14 évesen már 5-6 hímtagon túl van az ember :D Kérdés másik felére a válasz: tapasztalt volt a fiú. De szerintem mind1 tapasztalt vagy nem a fiú,a szerelem számít :)
2013. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!