Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edina015 kérdése:

Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsokat...:(

2 fiuval beszélgetek,mindt barát,mind kettővel nagyon jóba vagyok. De az egyik iránt többet érzek mindt barátság...de még nem mondtam el neki....a másik pedig elhivott hogy menjek el vele egyett sétalni,és én elmentem. A srác elkezdett ölelgetni és megcsokolt...de én nem akartam...de nem mondtam neki(tudom hülye vagyok) de nem akartam megbántani...de én a msik fiut szeretem...

Mihez kezdjek? Mit tegyek? Kerlek ne oltogassatok...segítségre van szükségem,mert én nem vagyok az a fajta hogy valakit csak úgy lazán,flegmán lekoptassak...


2017. márc. 9. 21:36
 1/5 anonim válasza:

Válts csapatot. :D

Am. meg mondd meg annak a palinak hogy mivan, nehogy két szék közé ülj.

2017. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem tudom megmondani :D nincs szivem,mert amugy az aki megcsokolt az is nagyon rendes de csak barátként tudok rátekinteni... :(
2017. márc. 9. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak írd meg neki, hogy kedveled de inkább baráként gondolsz rá. Ha a fiú normális akkor megérti, ha meg nem, és megsértődik akkor ne is bánd.:)
2017. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne szólj semmit, csk majd a második gyerek után..
2017. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3/4 igen rendes srác...és én ugy gondolom hogy megértené...csak félek hogy menbántom...de azt hiszem megfogadom a tabácsod,nagyon szépen köszönöm! :3
2017. márc. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!