Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék elhívni egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elhívni egy lányt randira. Tudtok tanácsot adni? 12/F

Figyelt kérdés
Azt kell rólunk tudni, hogy nagyon jóban vagyunk, de az utóbbi időben nem csak barátként tekintek rá. Beleszerettem! Mindketten nagy Harry Potter fanok vagyunk, szóval szeretném elhívni moziba, a Legendás Állatok és Megfigyeléük c. filmre. De hogy kérdezzem meg? Válaszokat előre is Köszi!

2016. nov. 28. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Tanács : 12 évesen még ne ilyesmin járjon az eszetek.
2016. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ohh, azt mi is meg fogjuk nézni:D Szerintem menjetek el simán barátként és ott megfoghatod a kezét, stb. a reakcióból úgyis látni fogod!:) Hajrá!!
2016. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Van félretett zsebpénzem... :) Anyuéknak mit mondjak?
2016. nov. 28. 20:48
 4/12 anonim válasza:
64%
Elég korán kezditek... :/ Egy átlagos, tizenkét éves lány mind testileg, mind lelkileg éretlen. Persze, vannak kivételek, de ezek a lányok minimális önbizalommal sem rendelkeznek, így szinte megkaphatatlanok. Egy ilyen kapcsolatból nem sülhet ki semmi jó. De azért biztos aranyosak lennétek... :D
2016. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Szia Kati, eljössz velem moziba?"


"Anyu, elmegyek Katival a moziba, majd jövök"

2016. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá suliban és mond:

-Szia! Szeretnélek elhívni egy filmre, van kedved hozzá? Szombaton várnálak *itt, meg itt* és elmennénk közösen.


Anyukádnak/apukádnak meg:

-Van egy lány aki más, mint a többi, nem barátként hanem többként gondolok rá... Elhívtam moziba, szóval majd szombaton délután azért nem leszek itthon:P

2016. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#3 válaszoló: Ez most komoly? Már bocs, de te lány vagy vagy fiú? :/

Én 13 vagyok, 10 éves koromtól kezdve még mindig járok egy sráccal. :/


Ugyhogy kérdező, szerintem nem korai, de lehet hogy nehéz lesz. Az elöttem lévők már leírták azt amit én is mondani akartam, de akkor annyit elmondok, hogy amikor elhívod moziba rá fog jönni, hogy érzel valamit iránta.

Sok sikert! :)

2016. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Hetes válaszoló egy igazi nagylány, ne packázzatok vele.


lol

2016. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma lesz egy osztálytalálkozó, ilyen osztálybuli, és azt gondoltam, hogy annak a végén megkérdezem őt!
2016. nov. 29. 14:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Csak próbáld kihívni a tömegből, hogy kettesben hívhasd el!
2016. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!