Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha ölelget egy fiú, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ölelget egy fiú, akkor tuti tetszem neki vagy csak ilyen fajta?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 21:20
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ilyen fajta. De ezt miért nem tőle kérded?:D
2017. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tuti hogy tetszel neki. Különben nem ölelgetne. De feleségül nem fog venni :)
2017. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerosom es neki egy lany baratja. Komolyan mondom,ha nem ismernem oket, azt hinnem jarnak, pedig nem. Soha nem is jartak, a lanynak baratja van, a sracnak pedig a baratsaguk soran tobb baratnoje is volt. De allandoan olelgetik egymast.

A legtisztabb ha megkerdezed tole

2017. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Senkit nem ölelget egy fiú sem csak úgy.
2017. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hááááát. Az előttem válaszolókból 1-2 aki meg mondta a frankót hogy ilyen fajta meg hogy kérdezd meg tőle stb. A többi aki így látatlanba mondja a dolgokat azok meg hát nem tudják hogy az emberi lélek hogy működik.

De mondok egy példát két létező de sarkosított példa.

1 vagyok én. Én nem szeretek emberekkel sehogysem érintkezni, a lányokat nem ölelgetem és inkább megtartom magamnak a privát szférámat. Azaz én nem ölelgetek senkit se fiút se lányt, max a barátnőmet.

2 van a legjobb barátom aki minden lányt ölelget "fogdos" és nem csak a lányokat hanem a fiúkat is. És mégsem akar semmit a barát nőitől.

Most ha a te barátod nem mutat semmi más jelet csak ölelget téged akkor nem hiszem hogy akarna valamit. Ha mindenki máshoz nem akar/mer/szokott érintkezni akkor akarhat valamit. De ha megkérdezed tőle hogy be jössz e neki akkor tudod meg igazából hogy mit akar.

2017. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen fajta nalunk is van egy fiu aki mindenkit olelget mer egyszeruen igy mutatja ki azt h orul neked stb.

De mindenki mas ha rajtad kivul mas lanyokat is sokszor olelget akkor ilyen

De ha csak veled leginkabb akkor az talan jelenthet vmit :)

2017. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orchidea000 válasza:
vagy fel akrja vonni rá a figyelmedet és az azt jelenti teccel neki vagy csak simán teccel neki :)
2017. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!