Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet nem gyűlölni ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem gyűlölni ezt a fajta lánytípust?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos fajta r.banc minden szórakozóhelyen, aki folyton vigyorog, mint egy tök, közben rázza, kelleti magát, de bárki is megy oda hozzá, rövid úton lekoptatja. Senki nem táncolhat vele 1-2 percnél többet, közben odadugja a pofáját közel a másik arcához, gesztusokat tesz, látszólag benne van a játékban - aztán meg szimplán elfordul, hadd álljon ott a csávó mint valami idióta.


Mi lehet az ilyen viselkedésnek az oka? Az életben nem kap elég pozitív visszajelzést, és így akar magának bizonyítani?


2015. nov. 14. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen rövid idö alatt rájön, hogy te ilyen gyülölködö fajta vagy. Azért hagy ott.
2015. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

"Az életben nem kap elég pozitív visszajelzést, és így akar magának bizonyítani?"

Ez egyben az egyik lehetséges válasz is. Ezen kívül, elég szegényes értékrendje lehet az ilyen lányoknak. Akármilyen dekoratív némelyik, ez az a tipikus, ami csak alkalmi kapcsolatra való, másra nem. Már attól letörik a műkörme, hogy meglátja a felmosórongyot. :D Aztán majd 50 évesen rájön(vagy nem), hogy valamit igencsak elrontott, feltéve ha addig nem talál valami gazdag fazont, aki eltartja azért, hogy felvágjon a külsejével... :D Hadd ne részletezzem, hogy egy ilyen kapcsolat hogyan működik... Vannak és lesznek is ilyen lányok, de nem kell velük foglalkozni, arra sem érdemesek, hogy utálják őket. :) Magukat járatják le. 17/L

2015. nov. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sorozatosan, de bizony néha én is szoktam ilyet csinálni. És nem az a fajta lány vagyok, akinek a felmosórongy gondolatától is törik a műkörme. A kérdésedben (az életben nem kap elég pozitív visszajelzést...) benne van a válasz valamennyire. Ezen kívül ott van még, hogy amikor odajön valaki, akkor én mindig addig megyek, amíg én élvezem (önző vagyok, tudom). Ha megunom, arrébb lépek, befejezem a játékot. Van, hogy csak ezzel "tesztelem" a csávót. Van akinél bejön, van akinél nem. Illetve, nagy ritkán, de azért is előfordul az ilyen táncikálás, hogy "legyen valaki". nem szexre! csak táncra!!!!! 18L
2015. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En ertem mirol beszelsz, de senki nem fog veled egyeterteni, mert vagy fiu es neki az a lany kell neki vagy maga a lany az.
2015. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!