Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez egy randi lenne? Szóról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy randi lenne? Szóról szóra elmondom, hogy mi volt:

Figyelt kérdés

(Én)-Látad már az X filmet?

(lány)-Nem de nagyon jónak tűnik, te?

-Még nem. Most nem nagyon tudok kivel elmenni mert a haverok vagy tanulnak vagy külföldön vannak. Vannak még szülők, de azokkal nem szeretnék.

-és velem?

-Velem akarsz mutatkozni? Egy ilyen kövér gyerekkel (kb 10 k felesleg van rajtam)?

-Ajjj, miért vagy ilyen? Miért nem megyünk?

-jólvan, menjünk.....


Ez a lány nagyon társaság kedvelő fajta. Amúgy azt még utólag megbeszéltük, hogy ketten fogunk menni (pedig ő mindenhova csapatban megy). Volt már első randim, de ott egyértelmű volt, hogy az egy randi lesz. Szerintettek randi?

Kérlek érveljetek is.

U.i.: én csak barátként szeretem.


15/F 15/L



2017. márc. 12. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem vele akartál menni, hanem a haverokkal, akik nem érnek rá. Ő csak amolyan nincs ló jó a szamár, és ő ajánlkozott fel.


De ha visszafogja a moziban a kezed, akkor már az.

2017. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de ő ezt randinak szánja?
2017. márc. 12. 07:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy csak szimpi vagy neki és barátkozni szeretne veled (ha eddig még nem ismertétek egymást közelről), vagy, ha ismeritek egymást, akkor csak még jobban meg akar ismerni, szóval nem feltétlenül randi. Persze, ez nem biztos, de majd ott kiderül, hogy neki milyen szándékai vannak. Azért szerintem egy lányon látszik, hogy barátként vagy esetleges partnerként tekint rád (abból, ahogyan rádnéz, ahogyan beszél hozzád, ahogyan viselkedik), ha ismeritek egymást, akkor szerintem ezt feismernéd, hogy most "más" volt.
2017. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akarsz vele hosszabb távú bensőségesebb kapcsolatot?

Ha nem, légy tisztességes és mondd meg neki, hogy csak haver-pótlónak kell.

Ha igen, akkor mindegy minek nevezed a kezdetet!

2017. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De srácok! ez SZERINTE randi lesz? Randinak tervezi?
2017. márc. 12. 08:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudja a fene , film után valami kaja , séta , beszélgetés, majd kísérd haza , aztán egy puszi sem ártana az arcára :)

Ne légy hülye fiam , ha randi ha nem, itt van esély a csajra, ne ba--zd el :)

2017. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, hogy randinak tervezi vagy nem... vagy randi vagy nem
2017. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk??

Nem látunka fejébe.

Azt akarod, hallani hogy az lesz?!

2017. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen szerinte ez randi lesz! 20/l
2017. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!