Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randinak megfelelő nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak megfelelő nálam otthon vacsora utána filmnézés?

Figyelt kérdés
Igazából két kérdésem lenne... a második: Az ételt úgy hoznám én és a süteményt meg a főételt meddig-mivel tarthatnám frissen? Hűtő+ légmentesen folpakban??

2017. márc. 11. 21:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha ez valamin változtat: 17/F és osztálytársak vagyunk szóval nem teljesen ismeretlen a lány
2017. márc. 11. 22:02
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Sztem fos.
2017. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Tökéletes első randinak.

Tekerd fel a sütőt egy kicsit és hagyd benne az ételt.

2017. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. randi egyből lakás?

ráadásul nem is te készíted a kaját....


szerintem is elég tré.....

2017. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem első randinak sok lenne. Mintha egyből csak arra mennél, hogy meg akarnád őt "szerezni" magadnak. Szerintem ne otthonra hívd meg. Oda már csak akkor menjetek, ha már kialakult egy meghittség köztetek. Nekem rossz lenne a véleményem, úgytűnne, hogy csak arra a dologra hajtasz, ha rögtön a házadba vinnél. Szerintem inkább valami cukrászda mondjuk, bár én még sosem randiztam. De randinak olyan hely praktikus, ami még ugye nem otthon, de tudtok beszélgetni , meg tudjátok ismerni egymást. pl pizzázó, kávézó. De mondjuk ettől még nem azt mondom, hogy pl egy mozi nem lehet jó, mert pl lenne egy közös filmélmény, de akkor se egymásra figyelnétek közben, viszont az élmény úgyis meglenne. Amúgy én nem tudom.
2017. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy egy park mondjuk, vagy esetleg állatkert, vagy ilyesmik.
2017. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pizza vagy séta , vagy akármi de ne piknik baavzdmeg xd
2017. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első randinak elég tré szerintem.Nemtudom, olyan szarul hangzik az egész, de lehet tetszene neki xd(nem)
2017. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!