Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » WTf. Ez mi? A csaj randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WTf. Ez mi? A csaj randira hívott kettő napja ma meg amikor ráírok direkt nem olvassa el. Mi ez?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szivatás vagy valami közbejött.
2017. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hah, velem most ugyanez történt pár napja még szivecskéket küldött, meg találkozgattunk is, aztán most meg egész hétvégén nem írt vissza pedig láttam hogy rengetegszer volt fenn. Sajnos ahogy te én sem tudom miért.
2017. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azóta megvolt a randi? Lehet nem jöttél be neki annyira és amiatt nem.

Ha még nem volt meg, lehet hogy dolga van, vagy te nem voltál elég magabiztos előtte és már továbblépett.

2017. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit be parázott és egyenlőre nem tudja mit írjon, azért ez nem igen szokták a lányok és hatalmas bátorság kell, hogy egy ilyet meg kérdezzen. :) De ha napokig nem válaszol akkor már lehet aggódni addig meg ne sterszeld magad fölösen az ilyeneken.
2017. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt meg a randi.
2017. márc. 18. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!