Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bajos ha longboard...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bajos ha longboardot viszek a randira?

Figyelt kérdés

17F

Mert volt már rá példa hogy lekéstem a buszt,és olyan is volt mikor 2 kilométert kellett lesprintelnem és így is majdnem lekéstem és ez ellen viszem a longboardot.

Viszont hely szempontjából zavarna titeket? Mivel egy méteres deszkáról van szó és nyilván egész randin cipelném.

Viszont ha már vinném akkor talán a csajnak is felkeltené az érdeklődését a longboard és máris lenne program és téma, sétáláson és kajáláson kívül.



2016. jún. 3. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
de rendes longboard és fa deszka mer ha csak müanyag ne vidd
2016. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja meg 30km/h val vigyás kocsikal:D
2016. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki. Én is mindenhova magammal cipelném a deszkám. Mondjuk randira nem, mert nem akarom hogy felvágásnak tűnjön, de ha már ismerne a fiú akkor simán vinném én is :D

És ha a srác hozná a longit még lehet ki is próbálnám. Állítólag sokkal gyorsabb mint egy sima gördeszka:)

2016. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 lol én még sose láttam műanyag longboardot

#3 nem felvágásból persze,csak mint írtam nem vagyok jó viszonyban a buszmenetrenddel.

És igen,gyorsabb és stabilabb mint egy gördeszka.

2016. jún. 3. 11:57
 5/9 anonim ***** válasza:

azt se tudtam eddig mi ez -rágugliztam- de sztem menő lehet egy korodbeli csajnak :)


28/L

2016. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cs.N. válasza:
Ha a longboard te vagy(szoktad használni stb..) akkor nincs kérdés ha önmagadat adod azzl jössz ki a legjobban!
2016. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pff és én hittem magam felvágósnak mert mindenhova motorral járok még találkára is...

Vidd legfeljebb megtanítod használni, közös időtöltés mindig sikeres... :)

2016. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"És ha a srác hozná a longit még lehet ki is próbálnám."

Jean, a szomszéd szobában alszik a feleségem. Ha rászáll egy légy, üsse agyon.

Jean hét évet kapott...

2016. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire célzol utolsó :DDD de a longboardot próbálnám ki. Nem a srácot xDD
2016. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!