Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mátészalkán milyen lehetőségek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mátészalkán milyen lehetőségek vannak ismerkedésre egy meleg fiúnak?

Figyelt kérdés
Alkalmazásokat próbáltam, nem jöttek be :/

2017. márc. 14. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Pest közeli vagyok, alkalmazásokon próbálkoztam, nekem sem jött be. Melegbárokba, melegek által sűrűn látogatt klubokba, szórakozóhelyekre kell járni, ott talán. Fel a fejjel és sok sikert neked ;)

17/f

2017. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*látogatott

#1 voltam :)

2017. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:) Csak az a baj, hogy a környéken nincs semmiféle melegbár meg semmi ilyesmi..
2017. márc. 14. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan helyeken mint mindenki más.

Én úgy gondolom, homoszexuálus hajlam mindenkibe van, legfeljebb sose jön ki.

Ismerkedj ugyanúgy, látni fogod, hogy ő, hogy érez irántad.

Sok sikert.

L

2017. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 robiszalka válasza:
Én úgy gondolom, homoszexuálus hajlam mindenkibe van, legfeljebb sose jön ki---------------- akkor én ufo vagyok!!! érdekes de nem áll fel egy bu..zira se!! hmmm lehet bennem van a baj!!!--ti meg normálisak vagytok --ti b.u.z.ik----ne haragudjatok rám b.u.zik én a nöket és csak a nöket szeretem!!--beteg vagyok???
2017. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen...:D De itt vagyok én *-* xD
2017. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!