Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A badoo-ról mit gondoltok? Jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A badoo-ról mit gondoltok? Jó oldal ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Gondoltam regisztrálok és a planetromeo-n állítólag csak az kell mindenkinek, viszont engem a komolyabb ismerkedés érdekelne. Aki használja/használta véleményezné?

2015. okt. 20. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem nagyon, bár nekem nincs gondom vele :)

csak ha magamból indulok ki, akkor talán 10 emberből jó ha egynek vissza írok... de okkal nem írok vissza...

és hallottam több pasitól is, hogy " nem írnak vissza a csajok"...

21/L

2015. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség hogy kell, ez van ha neten akarsz ismerkedni

, az emberek határozzák meg hogy milyen az oldal

van pozitív és negatív élményem is

de ne feledd s###fejek mindenhol vannak

;)

20/F

2015. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Én nem hiszek a Badoo-ban, sőt a netes ismerkedésben sem.

Egyáltalán, az ismerkedésben nem hiszek és bennetek sem.

Dögöljön meg mindenki. A halálban sem hiszek...

2015. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 aladar12 ***** válasza:
77%
szerintem ez kezdi kiölni a valódi ismerkedés varázsát.
2015. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csupa felszínes alak.
2015. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Felejtsd el a nők vissza se írnak...
2015. okt. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
FUJJJJJJJJJJJJJ
2015. okt. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

számtalan kalandom és komolyabbnak mondható próbálkozásom is volt onnan.

25F

2015. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér. Én inkább csak nézelődni szoktam.. Ritkán látok olyat, aki megfog.


hetero F

2015. okt. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Is-is. Ha értelmes - nem perverz vagy más baromságokat irogat az ember - visszaír bárki, magyarán tudni kell megszólítani egy személyt. Bár a legtöbbjük csak az "igen", "nem", "ja" stb. és társai szavakat ismeri. Viszont akadnak olyanok akikkel bármilyen témáról el lehet csevereszni. Nem sok ilyen csajszi van fenn, de szerencsere akad, férfiak terén nem tudom mi a szitu, de felteszem ott is ugyan ez a helyzet. Ez mindenhol igy van.

Aztán van, hogy az üzenetekben látni, hogy több csaj is csevegni szeretne, de ezeket az üzeneteket a rendszer automatikusan küldi, szóval a csajok nem is tudnak róla.

Meg ugye van a Tinder felteszem sokan ismeeitek, ahova inkább az igényesebbek járkálnak, de ez nem jelenti egyből azt, hogy ez értelemmel is párosul. Ott inkább egy kiadós kúrásra vágyik mindenki.

Összességében a Badoo nem olyan rossz hely és nyilvan az ott felbukkanó emberek teszik szerethetővé vagy kevésbé szerethetővé.


21F

2015. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!