Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok (a BMI-m 14,61), átlagos a magasságom, talán izmosnak mondanám magam, szeretek mosolyogni, elég csendes vagyok, de jó társaságban sokat beszélek. :) 16/L

2017. márc. 15. 12:46
 1/6 Luckey :D ***** válasza:
Aha
2017. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jujj, nagyon vékony lehetsz... Genetika, vagy le akartál fogyni?

Amúgy biztos szép vagy!:)

L

2017. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudom megmondani a 2-esnek meg üzenem biztosat akkor mondj ha láttad is véleményem szerint, de te döntésed előre kijelenteni dolgokat, úgyhogy nem is ismered, ez olyan mintha ránézel valamire uhh biztos finom megkostolod aztán s*ar íze van...

De amúgy nem zavarna a vékonyságod.

2017. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajad színe, szemszíned stb. azért fontos, és a belső tulajdonságok,de nekem abszolút ideálom vagy


De azt hadd kérdezzem már meg puszta kíváncsiságból hogy ha ilyen vékony vagy mekkora a melled?!

2017. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak szólok, aki erre azt mondja ideálod az megakard bas*ni és ennyi semmi több, mivel ebből lófas*t nem lehet megmondani ha 100 sort írnál akkor sem.
2017. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én simán :) 17/F
2017. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!