Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 éves vagyok, még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, még nem volt barátnőm emiatt a probléma miatt leginkább, ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval igazából most is lenne egy lány, akivel szívesen összejönnék, de nem szeretnék, mert félek, hogy nem tudnám fenntartani az érdeklődését irántam. Nem a személyiségem miatt, hanem leginkább azért, mert nem tudnám hova vinni, nem vagyok elég kreatív ehhez. Szerintetek ez normális? Találkoztunk már párszor, de akkor is csak sétáltunk, moziba meg semmi olyan film nincs mostanság ami mindkettőnket érdekelne, és itt nekem kifújt a felhozatal.

2017. márc. 15. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

17 évesen,ha vágysz szerelemre,hogy egy lányt magadd mellett tudj,akkor azt töröld ki a szótáradból,hogy te nem vagy elég kreatív,lövésed sincs,hogy hova menjetek el,s ,hogy attól félsz,hogy nem fog melletted maradni.

Szóval,gondold át,mit szeretnél.Ha kell egy csajszi,akkor nincs idő tétovázni. Hívd el randizni,hívd meg gyorsétterembe,vagy palacsintázóba(ami rendelkezésre áll) a mozit,azt a már összejött pároknak ajánlanám. Lepd meg esetleg a randin virággal. Egyébként ha igazán egymásra figyeltek,akkor tökmindegy a helyszín!

Ha majd jártok már,akkor is tökéletes a séta,mert az a lényeg,hogy élvezzétek egymás társaságát,aztán később felmentek egymáshoz,elmentek szórakozni,fesztiválokra stb. Kérdezd meg,hogy mivel tudnál a kedvébe járni,meg ilyenek :)

2017. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem probléma és ne is fogd fel annak.

Ha most van, akivel jársz ide-oda, akkor azt ne hanyagold, találkozzatok továbbra is. Közösen is megbeszélhettek programokat, biztos neki is vannak ötletei. Ne stresszelj ilyeneken, hogy elég érdekesek-e a programok vagy nem, majd ha nem tetszik neki valami, megmondja, meg ezért is kell közösen megbeszélni, hogy mit csináljatok.


Egyébként nem kell folyton "elvinni valahová" -- ha hasonló az érdeklődési körötök, akkor úgyis alakul majd.


Pl. sorozatnézés, kirándulás, biciklizés, séta, valamilyen rendezvény / fesztivál, cukrászda, fagyi, kirakatnézegetés, valami program a haverokkal ésatöbbi.


Attól még, hogy facebookon meg a tévében mindenki iszonyat izgalmasnak meg érdekesnek állítja be magát, a legtöbb emberre ez nem igaz, a nagy többség "unalmas".

2017. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!