Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves kortól normális a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól normális a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mármint nem a komoly kapcsolatról beszélek,hanem erről a Járunk? Ja! Egy ideig beszélnek meg puszi kézen fogva járás fullhepy aztán meg kidobják egymást...Én 16 vagyok,nálunk nem volt ilyen,viszont a húgomék osztályában gyakori 6.-osok.Ez hány éves kortól normális??Én 16 vagyok, egy éve van barátom,de még nem túl komoly a dolog.

2016. máj. 4. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mostanában kb 6.-os,7.-es korban kezdődik el ez..de általában ezek nem komolyak..és nem is valódi érzelmekre épülnek..vagy ha igen akkor is csak az egyik félben..

De kivételek mindig vannak..:)

2016. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igazabol a szerelemben nem szamit a kor, de egy ,,egeszseges" kapcsolat 14-15 evesen kezdodik :)
2016. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra ez nem fog soha normálissá válni, nem vagyok régimódi, de nem látom értelmét ezeknek a kapcsolatoknak. :) Egyébként változó, hogy mikor kezdődik, de szerintem az átlag az az ált. 7. osztály lehet. :)
2016. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.-nek: Miért ne lenne komoly kapcsolat 7.-ben? :O Van egy 14 éves ismerőseim. Akik már fél éve járnak.

Amugy ennek nincs menetrendje. :) Valaki óvodás kora óta szerelmes,valaki csak 40 évesen érzi.

2016. jún. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!