Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír ha van rá lehetős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír ha van rá lehetősége?

Figyelt kérdés

Pár hete beszélgetek egy régi ismerős leányzóval, amiből még akármi is lehetne, hacsak nem bármi. Facebookon kommunikálunk, de alig van fent, délután óránként jön fel de akkor sem ír mindig, napi 1-2 üzenetnél nem jutunk tovább. Tett rá utalást korábban, hogy találkozhatnánk (bár komolytalanul) de az hogy alig ír vissza kellően idegesít. De ha éppen ír akkor nagyon kedves, sok emojit használ, kérdez az élet nagy dolgairól, tehát nem érzem hogy én hajtanék csak.

Miért csinálhatja ezt? érdemes még így erőltetni a dolgokat?

Ha van rá lehetőséged te nem írnál annak akitől szeretnél valamit?


18/F



2017. márc. 16. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd talira!

Sokkal jobb lesz! Lehet,még nem tudja,hogy te,vajon hogy érzel iránta. :)

19/L

2017. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt várja, hogy te írj, te vagy a fiú. Velem is így van nem szoktam ráírni amikor online van, várom, hogy ő írjon. Általában a lányok félnek, hogy nyomulósnak tűnnek, ezért nem kezdeményeznek. Szerintem próbáld meg, légy határozott! Hajrá :)!
2017. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy ez probléma lenne. Én sem szeretek túlzottan online beszélgetni. Próbáld meg siettetni a találkozót és akkor többre mentek:) Sok sikert neked.
2017. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!