Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki? Elhívjam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Elhívjam egy randira?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves fiú vagyok, és eléggé tetszik egy lány az osztályomból (9.). Igazából mivel nyelvi osztályban voltunk, már előző évben is ismertük egymást. Szóval, mostanában elég jóban vagyunk, egyre többet beszélgetünk, hülyülünk stb. Szerintem tetszek neki, de igazából nem tudom mennyire, mivel eléggé nyitott csaj. Például új hajam lett összekócolta, beletúrt, és hasonlókat szokott csinálni. Elhívnám valahova, mivel tudomásom szerint nincs barátja, csak félek hogyha besülne, akkor elrontaná a barátságunkat. Szerintetek mit tegyek? Elhívjam? Ne?

2017. márc. 19. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat szerintem probald meg. Nekem tuti jol esne, ha a csaj helyebe lennek, de abban sem vagyok biztos, hogy a valasza pozitív lesz-e, vagy negatív. De remélem sikerul neked :D
2017. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem hivd de ne pl egybol moziba meg ilyenek mert akkor nagyon ramenos lennel h bejon es elromolna a baratsagotok.

Eloszor csak probald elhivni mekizni vagy hogy menjen el veled neked venni polot vagy akarmi es ha ebbe belemeg es jol sul el a dolog utanna mar pl moziba is elhivhatod

2017. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!