Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról? 16 Ti ezek alapján közelednétek felém?

Figyelt kérdés

Külső: Hófehér a bőröm, mogyoróbarna színű a szemem(tudjátok, hazel eyes), fekete, göndör hajam van( ilyen: [link] )

Alacsony vagyok; 155cm. Leginkább feketét és pasztell színeket hordok, a szoknyákat imádom, bő pulcsikat is nagyon szeretek hordani( [link] ) Gyakran sminkelek, de ha nem megyek puccosabb helyre, akkor nem látni sok sminkben. A testalkatom normális, nem vagyok kimondottan vékony, de a kövérség közelében sem. Szeretem ha van műkörmöm.


Belső: Imádok olvasni, a szobám felét könyvek teszik ki, az állatokért is rajongok. Mindenféle zenét imádok, a metáltól a kpop-ig. Elsőre kimondottan félénk vagyok, de ha jobban megismerek valakit, akkor rájön mennyire fura és őrült is tudok lenni. Nem nagyon szeretek eljárni bulizni, inkább valami nyugodt helyen szeretek lenni a szokott társasággal. Biszex vagyok és ebből kifolyólag kimondottan érzékeny arra, ha valaki homofób, de félre értés ne essék, a rasszizmust és a szexista embereket is megvetem. Gyűlölöm az igazságtalanságot, ha valakit ok nélkül bántanak. Igyekszek mindenkinek segíteni. Szörnyen makacs vagyok, önfejű. Ha valamit kigondolok azt bármi áron véghez viszem, még ha mindenki szerint hülyeség is. Nagyon könnyen meglehet bántani és nehezen beszélek az érzéseimről, minél hamarabb szeretnék majd gyerekeket. Imádom őket és alig várom már, hogy én is nevelhessem a saját kis tündéremet. 3 húgom van, pelenkáztam sokat, fent voltam velük én is, szóval valamennyire tudom min fogok átmenni. Ja, és egy hónap és a 17et töltöm, de még mindig nagyon gyakran néznek csak 14 évesnek.


2017. márc. 20. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nos ha ismernélek valószínűleg korrekt válasszal szolgálhatnék, de így csak ezt tudom mondani,



hát igen elsőre a semmit akartam, de kapsz valamit, amiket leírtál azokból egy viszonylag értelmes embernek tűnsz és éppen ezért nem értem, hogy miért is kéne neked külső elismerésre alapoznod, ha simán eljuthatnál oda, hogy más véleménye nagyon nem számít saját magadról csak a sajátod, de hogy a külsőségekhez hozzászóljak, mivel nem vagyok égimeszelő így a 155 cm jó, a magam 175 cmehéz, a fehér bőr jó, tűz vörös hajjal és szeplőkkel lenne igazi, de ki ne szeretné a hófehér bőrt?

A göndör hajjal sincs semmi baj ls a szemszínen csak egy igen felszínes ember akadna meg és utasítana el emiatt valakit, abban az esetben ha minden másban megfelel.

18f

2017. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen bemutatnálak a fiamnak.
2017. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lányként válaszolok (gondoltam, szólok :D), de perfect😍 a H&M miatt meg főleg :DD
2017. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Személyesen nem ismerlek, így nem tudok túl sok mindent írni, de a stílusod nagyon tetszik a belsővel együtt. Az kifejezetten tetszik, hogy alacsony vagy, mivel én sem vagyok egy óriás (167cm). Nálam plusz pont, hogy metált is hallgatsz:D. Talán a biszex dolog lenne fura, de szerintem annyira nem vészes, ha meg lehet egyezni.

17/F

2017. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Igazándiból csak kíváncsi voltam vajon így milyen benyomást kelthetek elsőre.

És írták egy páran privátba, hogy nem említettem rossz tulajdonságot. Pedig írtam, hogy nagyon makacs vagyok, kimondottan félénk elsőre(még hozzá tenném, hogy nagyon introvertált vagyok; avagy "legyünk együtt egyedül"), túlságosan érzékeny vagyok, ezt is említettem. Szerintem ezek nem a legjobb tulajdonságok.:)

De még esetleg azt is mondhatnám, hogy mindenféle sportban szörnyen béna vagyok, úszni se tudok és biciklizni se igazán.

2017. márc. 20. 20:45
 6/11 anonim válasza:

Természetesen, de ha megismernélek akkor tudnék konkrétabbat mondani.

19/f Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

2017. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem nagyon szimpi vagy 😍☺
2017. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes lány vagy,külsőddel (így látalanba) nem hiszem hogy gond lenne. Esetleg az hogy makacs vagy okozhat gondot. Persze az összhatás a lényeg. Ezek alapján közelednék feléd,szívesen megismernélek.
2017. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elsőre szimpatikus vagy, leszámítva azt, hogy ki kellett írnod ezt a kérdést. Nekem ez olyan önajnározásnak tűnik. Azt sem értem miért kell bele tenni azt, hogy biszex vagy. Ez már tényleg olyan, hogy most mindenki írjon nekem privit leszbiktől a kanokig.

Ennek ellenére egy álom lennél nekem, megfogott a belsőd, mert sok közös pontunk van.

2018. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lemaradt a kérdésed második fele: Igen, ha kicsit is jobban ismernélek a külső ránézésen kívül, biztosan közelednék feléd.

16/f

2018. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!